Maisie Williamsová skoro preskočila hernú hru trónií pre tento smiešny dôvod

Maisie Williams má hlavnú úlohu na jednom z najpreverovanejších predstavení všetkých čias, cenu trofeje a ďalších stúpencov Instagramu (7,5 milióna) ako pápež (5,2 milióna). Ale nemá záujem o využitie jej vysokého profilu – pokiaľ, viete, to znamená, že to bude rýchla doprava.

“Raz som si objednal oblečenie na vianočné darčeky a títo ľudia povedali, že bude trvať viac ako mesiac, kým príde,” hovorí Williams, znova znervózňuje. “Bol to tak nepríjemný a taký zlý zákaznícky servis, že som im napísal nepríjemný e-mail a podpísal moje skutočné meno.”

VIDEO: Maisie Williams: Dievča, ktoré nemá žiadnu hanbu

Toto je, podľa nej, najhlučnejšia vec, akú kedy urobila, s odkazom na tému fotiek, ktoré tu vidíte (na ňu sa kývla jazykom) Hra o tróny postava Arya Starkovej “dievča nemá meno” mantra v sezóne 5). Streľba mala Williamsa putovať po uliciach svojho súčasného domu v Londýne, hľadajúc spontánne fotografické operácie.

“Všetci ma len pozreli ako:” Čo robí ten šialený človek? “Hovorí. “Bežal som v bláznivých šatách a prechádzal cestou v mrazivom chlade.” Ale Williams má v minulosti prekvapenie na nečakaných miestach. “Po súťaži o udeľovaní cien si často nájdeš, že mám oblečený obrovský rozdiel, ktorý si niekde objednávam.”

SÚVISIACE: Melissa McCarthyho neúmyselný prístup k zarábaniu peňazí

V štýle April Maisie Williams - Embed - 4
Trenér x šaty Keith Haring. Trenér 1941 slnečné okuliare. Náušnice Van Cleef & Arpels. Náhrdelník Erickson Beamon s viacerými výrobkami. Tung Walsh / 2DM Management

Williamsová, ktorá práve skončila 21. roka, sa na jej miesto presvedčila viac ako polovica života. Najmladšia zo štyroch detí, ktoré vyrastali v meste Bristol v Anglicku, sa vzdelávala ako balerína, keď ju talentovaná agentka spozorovala na miestnej vitríne, keď mala 11 rokov a presvedčila ju, aby zvážila konanie. Vystrihnúť na konkurz na hranie neohrožujúceho rajčiaka v nadchádzajúcej sérii HBO Hra o tróny (ktoré pripúšťa, že skoro vynechá na výlet do farmy na chov ošípaných) a pristála, čo sa ukázalo ako životne dôležitá časť. Prehliadka bola premiérovaná niekoľko dní po 14. narodenín Williamsa, až k okamžitému uznaniu, práve včas, aby sa usadila v dospievaní ako stúpajúca hviezda.

SÚVISIACE: Nedovoľte Demi Lovatovi ako “zlá dievča” – práve hovorí

V štýle April Maisie Williams - Embed - 3
Dior šaty. Emma Brewin klobúk. Erickson Beamon náhrdelníky.Tung Walsh / 2DM Management

“Bola som s nátlakom na to, aby som sa vkrádala a vždy som bola znepokojená tým, že hovorím o správnej veci,” spomína si na svoje dospievajúce dievčatá, ktoré zahŕňali obdobu takého brutálneho on-line šikanovania od svojich spolužiakov v strednej škole, že odišla pracovať so súkromnými lektormi. Žijúc po nejakej nešťastnej šľachtickej osobnosti, ktorá sa stala vražednou osobou na verejnosti, tvrdí, bola ťažká od toho, ako sa cítila vo vnútri. “Bolo to zvláštne, pretože som dal osobnosť dievčaťa, ktorá bola” Maisie Williamsovou “, ale skutočne bojovala v mojom osobnom živote.” Nakoniec sa spájala s fanúšikmi, ktoré dali Williamsovi dôveru, akú dnes má. “Myslím, že len pochopenie, že som nebol jediný, kto cíti, že sa nezmestí, mi naozaj pomohol,” hovorí. “A chcel som informovať ostatné mladé deti, že sa skutočne zlepšuje.”

V štýle April Maisie Williams - Embed - 1
Marc Jacobs pokrčí ramenami a šaty. Náhrdelník Erickson Beamon s viacerými výrobkami. Stuart Weitzman mula. Tung Walsh / 2DM Management

Toto posolstvo prežíva práca Williamsa, pretože je priťahovaná k divokým, mnohostranným postavám, ktoré bojujú za to, čo chcú. Hore je jej prvý hlasový koncert vo filme Claymation Ranný muž, spolu s Eddie Redmayne a Tom Hiddleston a produkoval Aardman Animations, milovanej britskej spoločnosti za franchisingom Wallace & Gromit. V ňom hrá Goona, fešák futbalista z doby bronzovej, ktorý bude robiť čokoľvek – od precvičovania v noci až po tréning tímu bumajúcich jaskynníkov – aby sa podieľal na jej nároku v mužskom športu. A zatiaľ čo voľne rozvinutá časť bola v Williamsovej kormidlovni, nebola nad niekoľkými tipmi od Redmayne zdobeného Oscarom. “Bol taký krásny a skutočne ma povzbudil, aby som vyšiel z mojej škrupiny,” spomína si na svoj čas v štúdiu. “Bola to najlepšia pomoc, ktorú som mohol dostať.”

V dlhodobom horizonte sa Williams teší na divadelnú prácu a indie flicks, ako aj na spustenie sieťovej aplikácie pre kreatívnych profesionálov nazvanú Daisie (spolu s producentom filmu Dom Santry). Ale najprv je tu nedokončený obchod Hra o tróny. Teraz natáčala ôsmu a poslednú sezónu, stále sa vyrovnáva a opúšťa svoju úlohu.

SÚVISIACE: Ako vlastniť svoje hovno a získať čo chcete, podľa Ellen Pompea

V štýle April Maisie Williams - Embed - 2
Chanel šaty, kapucňa, klobúk, rukavice a topánky. Mawi náušnice. Bulgari ring. Tung Walsh / 2DM Management

“Najťažšia vec na koncerte je, že nikdy nebudem mať Arya,” hovorí a poukazuje na to, že ona a jej postava sú menej podobné, než si ľudia môžu myslieť. “Dlho sme sa cítili ako tá istá osoba, ale teraz, keď som staršia, rozrástla som sa do inej osoby a našla som inú stránku mojej osobnosti.

“Ale ja si želám, aby ma vytvarovala, aby som bol v tomto odvetví viac neohrozený,” pokračuje. “Úprimne povedané, bez ohľadu na to, na čom pracujem, chýba mi, že ju budem hrať.”

V štýle April Maisie Williams - Embed - 5
Gucci bunda a sukňu. Alessandra Rich náušnice. Čerpadlá Gianvito Rossi. Tung Walsh / 2DM Management

Ale len Maisie nie je polovica zlého. Nedávno sa presťahovala do nového londýnskeho bytu s blízkym priateľom a spoluhráčom Bill Milner (dvaja sa objavili spolu v roku 2017) iBoy) a hovorí s nadšením o jednoduchých radostiach, že je doma: stretne sa s dvoma zvieratami želvami (Barney a Stevie Wonder) a hraním videohier do 3. hodiny ráno. Je tu aj jej adoptovaná Shih Tzu, Sonny, ktorá, keď sa všetky tie celebrity zmiznú z kontroly, ju udrží pokorne.

“Vyzdvihnúť jeho chvost v parku určite ma prináša späť do reality,” hovorí, smiať sa. “Je to najobvyklejšia, priemerná vec v mojom živote.”

Fotograf: Tung Walsh. Módny redaktor: Sam Ranger. Vlasy: José Quijano. Makeup: Zoe Taylor. Manikérka: Pebbles Aikens.

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnúť aprílové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch, na Amazon a pre digitálne sťahovanie 16. marca.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 6

map