Mali by ste ísť Bronde? Ako zistiť, či je to pre vás to pravé

Tu je príklad, v ktorom sa nerozhodne úplne vyplatí: Bronde, trend farieb na vlasy v lete, “je šťastným médiom blond a hnedého,” hovorí Nikki Lee, ktorá spolupracuje s hviezdami ako Sarah Hyland a Emma Roberts na svojom West Hollywoodský salón Nine Zero One. “Je to univerzálny odtieň, ktorý vyzerá skvele na všetkých.” 

Ak uvažujete o prepínači, vytvorte Pinterestovú tabuľu s príkladmi, ktoré máte radi a zdieľajte ju s farbiarom počas konzultácie. “Každý človek vidí farbu inak, takže je vždy najlepšie ukázať svojmu profesionálovi oproti popisu tieňa, po ktorom ste,” hovorí Lee. Pokiaľ budete pokračovať, proces bude pravdepodobne dvojaký: Najlepší spôsob, ako dosiahnuť efektom je “zdvihnutie vašej prirodzenej základnej farby asi o dva až tri odtiene,” hovorí Lee. “Takto, keď váš farbista pridáva zvýrazňovacie prvky, zvyknú skončiť hľadaním stripe-y.” Ak máte prirodzene ľahšie vlákna, pridáte niekoľko jemné karamelové kúsky okolo hlavy vám poskytnú ten rozmer, aký si želáte. 

Rozhodli ste sa prijať bronz? Potom budete potešení nad tým, ako má nízka údržba skutočný vzhľad. Zlato-hnedé tóny “umožňujú dlhší čas medzi návštevami, pretože vyrastajú skutočne pekne,” hovorí pro Johnny Ramirez, farebník v salóne Ramirez Tran. Post-salón, zachovávajte farbu jemným bezsulfátovým šampónom (máme radi L’Oreal Professionnel Vitamino Color AOX bezsulfátový čistiaci prostriedok bez obsahu síry, $ 26; lpsalons.com).

Brondi
Zdvorilosť
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − 56 =

map