Malia a Sasha Obama Pozrite sa na všetko dospelé na ich prvú štátnu večeru

Prvé dcéry sú vyrasté! Malia a Sasa Obama navštívili vo štvrtok večer svoju prvú štátnu večeru v Bielom dome a nepozerali sa na nič iné ako kráľovské. Dievčatá dozreli pred očami národa a my nie sme jediní, ktorí dostali nostalgiu.

ľudia hovorí, že vo svojich úvodných poznámkach sa prezident Obama dostal emotívne, keď hovoril o svojom “najlepšom priateľovi”, že Malia hrozí odchod na vysokú školu. “Keď som prvýkrát zvolil túto kanceláriu, Malia bola len 10 a Sasha bola 7. A vyrastali príliš rýchlo. Teraz Malia chodí na vysokú školu … A začínam sa zhoršovať, “povedal POTUS.

FOTKY: Pozrite si Evoluciu štýlu Malia Obamu

Jeden pohľad na štýlové mladé ženy by mohol robiť každého pravidelného občana emocionálne taky. Malia bola ohromujúca v bezšnúrovom šatníku Naeem Khan s výstrihom sladkého srdca a štylizovala dlhé vlasy na voľné vlny. Sasha sa pozrela na trend v high-výstrihu šaty od rovnakého dizajnéra, dvojité preplátky, a stuha stužku. Obe dievčatá si udržali svoj make-up prirodzene a vybrali si šaty z okrídlených očných línií a nahého pera.

FOTKY: Najlepšie vyzerá Michelle Obamovej niekedy

Nie sme jediní, ktorí sú ohromení elegantnými dámami: kanadský premiér Justin Trudeau chválil prezidenta a dcéry prvej dámy Michelle Obamovej za to, ako elegantne vyrastali v očiach verejnosti. “Veľmi vás obdivujem za vašu mimoriadnu silu a tvoju platovú triedu, čo je pozoruhodné detstvo a mladá dospelosť, ktorá ti poskytne mimoriadnu silu a múdrosť za zvyšok svojho života,” povedal jeho poznámky.

Nezaťažuje sa ešte? Tento výlet do pamiatkovej línie v štýle vývoja malízy zabezpečí, aby ste nevideli suché oko.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 83 = 88

map