Mama Ariany Grandeovej hladula s fanúšikmi počas koncertu Manchester Benefit

Zatiaľ čo Ariana Grande poslala silnú správu, že láska zvíťazí v nedeľu v noci počas koncertu v prospech Manchesteru, jej mama robil to isté v publiku. Joan Grandeová, ktorá bola na dcérskom koncerte počas bombového útoku a pomohla priniesť fanúšikov zákulisím do bezpečia, bola tiež v dave počas koncertu nedeľného One Love Manchester a bola pozrela pozdrav a upokojujúce fanúšikovia.

Veľkolepá mama údajne povedala členom publika: “Neboj sa”, zdieľanie objímania s šťastnými mladými fanúšikmi, ktorí ju poznali, vrátane toho, ktorý teraz “odmietol umyť jej ruku” po stretnutí s Joanom.

 

 

 

VIDEO: Kráľovná vydala vyhlásenie o bombardovaní v Manchestri

Na Memorial Day sa po útoku podelila so srdcom o upozornenie na Twitteru. “Moje srdce ide na všetky obete: tých, ktorí stratili svoje životy, tých zranených, tých, ktorí sa zotavujú a všetci prežili tej noci spolu s rodinami a priateľmi, ktorých žiaľ nepozná hranice. Stojím s tebou všetci tvárou v tvár zlu a sme spolu, aby sme nikdy neopustili, aby vládla nášmu životu! “Napísala čiastočne.

Jej syn, Frankie Grande, bol tiež v publiku v nedeľu večer počas predstavenia One Love Manchester, ktorý zdieľa fotografiu scény a davu. “Nemyslím si, že som bola taká pyšná na svoju malú sestru, ako som práve teraz,” napísal.

Nemyslím si, že som bola taká pyšná na svoju malú sestru, ako som práve teraz. Aký bol pozoruhodný návrat po takom náročnom čase … a akú neuveriteľnú podporu mali umelci, ktorí sa k nej pripojili, diváci, ktorí sledovali a mnohí veľa mužov a žien, ktorí nás dnes chránili, aby jedna láska mohla byť pozoruhodným úspechom To bolo. Ďakujem vám všetkým. Boh žehnaj Manchester, Londýn a všetky obete a ich rodiny … vážime vás. #onelovemanchester ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Frankie James Grande (@frankiejgrande)

PRÍSLUŠNÝ: Tento policajt, ​​ktorý tancuje s deťmi v koncerte Manchester Benefit, vás bude roztopiť

Neplačím, vy ste.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 70 = 77

map