Man Repeller Leandra Medine oznamuje jej tehotenstvo v emocionálnej pošte o liečbe plodnosti

Obrovské gratulácie sú pre módny blog Leandra Medineová, ktorá odhalila v emocionálnom príspevku vo štvrtok, že očakáva dvojčatá s manželom Abie Cohenom po rokoch, keď sa snaží mať dieťa.

Bloggerka bola s ňou otvorená po svojich bojoch s plodnosťou vrátane následkov potratu, ktorý utrpel v minulom roku, a strávila veľkú časť svojho oznámenia o tehotenstve,.

“Absolvovali sme všetky míľniky, vrátane budúcich narodenín dieťaťa – to, čo nikdy nebolo.” Mala som sa zotaviť do tej doby podľa srdcervúcich príbehov o strate, ktorú som dostal do krvi, “napísala o potratoch , “” Akonáhle je rúra horúca, túži robiť viac detí, “povedali mi, ako by to bola zmierlivá cena. Ale kde som bola moja? Nebol som ani blízko, bol som mŕtvy vo vnútri, studený.”

Medine sa pokúšala všetko od akupunktúry a hypnózy až po žurnalistiku a diétne obmedzenia, aby pomohla zvýšiť šance na prebratie dieťaťa na celé obdobie, ale povedala, že to nefunguje. Začala skúmať otázku, či si zaslúžila svojho vlastného manžela, keď otehotneli.

“Ďakujem Bohu, že predtým, ako by som sa naozaj mohol šukat, čo by bolo moje konečné tango s hormonálnou terapiou dosiahlo svoje vlastné vyvrcholenie a 4. júla môj reprodukčný endokrinológ potvrdil, že som tehotná s dvojčatami,” napísala.

“Strávil som zvyšok leta hádzať cez toaletné sedadlá alebo verejné kontajnery na odpadky alebo s hlavou vnútri plastových vreciek, ktoré by som nosil okolo, keď som sa pohyboval v horúcom a veľmi páchnuce New York City, očakávajúc 12-týždňové skenovanie, kde sa všetko rozdelilo naposledy čas. “

Medine je v súčasnosti tehotná na 22 týždňov. Svoj blogový príspevok ukončila odkazom na iné ženy, ktoré zápasia s plodnosťou.

SÚVISIACE S DANOU: Leandra Medine muža Repeller o osobnom štýle a originalite

“Bolo to moje samozrejme, to je môj samozrejme, keby som to vedel, chcela by som, aby som mohla Abiemu veriť, keď povedal, že budem šťastný,” napísala. “Dúfam, že mi veríš, keď poviem, že aj ty budeš.”

Blahoželáme Leandrovi a Abie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 28 = 38

map