Mandy Moore a Milo Ventimiglia “Parent”, toto sú naše deti v najodvážnejšej ceste

Ako akákoľvek Toto sme my fanúšik vie, že Kate Pearson prešla veľa tejto sezóny. Dospelá Kate, hral Chrissy Metz, zažil tehotenstvo, potrat a prežilý záchvat po celoživotnom boji o stratu hmotnosti. Dospievajúca Kate, ktorú hrá Hannah Zeile v sérii s ťažkými zábleskmi, obviňuje za smrť svojho otca Jack (Milo Ventimiglia). Malá Kate, ktorú hral Mackenzie Hancsicsak, je jediná Kate, ktorá zostáva nedotknutá tragédiou, šťastný chlapček, ktorý sa stretne so šialenskými šikanmi, ale je pohodlný pre seba a jej život.

Časť toho môže súvisieť so skutočnosťou, že 10-ročná Hancsicsaková bola v temnote o svojej budúcnosti počas natáčania. Najviac šokujúco netušila, že by Jack mohol bežať do horiaceho domu, aby zachránil svojho psa a o niekoľko hodín zomrieť na komplikácie vdýchnutia dymu. “Zistil som, ako Jack zomrel, keď zistol celý zvyšok sveta,” hovorí Hancsicsak V štýle. “A verte mi – cítil som sa rovnako ako ste všetci s tým! Zvyčajne dostávame e-mail s každým skriptom, ale my sme nedostali jeden pre epizódu, keď Jack zomrel. Mám len jednu stránku so scénou, v ktorej som bola, a ja som ju dostal deň predtým, ako som ju natočil. “

SÚVISIACE: Mandy Moore zdieľa ako jej postava na Toto sme my Pomohla jej objať starnutie

Mackenzie Hancsicsak - This Is Us EMBED
Ron Batzdorff / NBC

“Zo všetkých epizód si myslím, že jeden má teraz svoju obľúbenú líniu: keď lekár povedal Jackovi:” Museli ste toho psa skutočne milovali, “a Jack hovorí:” Milujem dievča, ktoré miloval toho psa, “hovorí Hancsicsak, zatiaľ čo ona smúti s Jackom s fanúšikmi, je šťastná, že jej postava nemusí. “Našťastie, počas mojej časovej osi, bude Jack vždy živý a súčasťou nášho života,” hovorí. “A pretože naše show vždy bliká späť, Milo bude vždy súčasťou Toto sme my.”Prejdite dole pre náš úplný rozhovor s Hancsicsakom a naladíme sa na novú epizódu Toto sme my dnes večer o 9.00 hod. ET na NBC.

Aký bol tvoj obľúbený moment na sade Toto sme my? Môj prvý deň je niečo, čo budem vždy pamätať, pretože keď som vošiel dovnútra, cítil som, že som mala novú rozšírenú rodinu. Nemám doma bratov a sestry, takže bolo tak nádherné mať okamžite dvoch bratov.

VIDEO: Všetko, čo potrebujete vedieť o “To je my”

 

Aké to je, že Mandy Moore a Milo Ventimiglia hrajú svojich rodičov? Mandy a Milo sú úžasné. Oba boli detskými hercami, ako sme všetci, takže vedia presne, ako sa cítime. Sú to prvé, ktoré nás objímajú, keď ich vidíme na sade. Milo nám dal všetky malé drevené dosky, ktoré držali v našich vreckách, a priniesol aj starého Gameboy a hry, na ktorých sme sa mohli hrať na sade. Mandy mi tiež poskytla svoj obľúbený lesk na pery, čo bolo pre mňa veľmi zvláštne. A vždy nás fotografujú a posielajú im, ako sú naši rodičia a sú na nás hrdí. Naozaj ich milujem.

SÚVISIACE: Na množine Bakalár, Rozhovor o miestnosti v miestnosti je ešte horší, než si predstavoval

Mackenzie Hancsicsak - This Is Us
Ron Batzdorff / NBC

Majú niekedy “rodič”, že ste mimo kameru? Oni vedia, ako nás rodičia zábavným spôsobom. Naučia nás, ako rešpektovať každého na sade a oni nás vždy pozorujú, dávajú pozor na nás a pomáhajú nám praktizovať naše linky, aby sme mohli byť tým najlepším, čo môžeme byť.

Ako sa vyrovnáte s tým, že ste malým dievčaťom pracujúcim na hit show? Stále som vo verejnej škole. Som skautka. Milujem svojich priateľov, moje šteňatá a svojich úžasných rodičov, ktorí sa ubezpečia, že budem vždy len dieťa.

Aké to je hrať postavu, ktorá bojuje s obrazom tela a šikanovaním? Niektoré scény môžu byť ťažké, ale tvorca našej show, Dan Fogelman, sa opýtal mojej mamy, ak by som chcel pomôcť na setu, alebo ak by som chcel, aby niekto hovoril o určitých veciach. Zatiaľ, s celkovou podporou, ktorú získam z mojej “rodiny” na sade a od obsadení a režisérov, bolo to skvelé. Väčšina mojich emocionálnych scén bola s Milo. Pomáha mi byť najlepší, čo môžem byť ako bojujúca malá Kate, a od neho a všetci na sade mám veľa lásky a podpory. Cítim sa ako milovaný a bezpečný.

SÚVISIACE: Výzva obliecť sa po získaní 43 libier na prednison

Mackenzie Hancsicsak - This Is Us Embed
Ron Batzdorff / NBC

Už ste niekedy zažili šikanovanie z prvej ruky? V škole raz hrali hádzanú na prázdninách a dieťa, ktoré som ani nevedela, povedala niečo o svojej mame. Bol som naozaj smutný a jeden z mojich BFF si vzal topánku a prenasledoval dieťa. Mám tak šťastie, že mám takých úžasných priateľov.

Ako povzbudíte iných, aby boli laskaví a zabránili šikanovaniu v reálnom živote? Som veľvyslancom tímu Dievčatá. Snažíme sa ukázať mladým dievčatám, aké dôležité je byť láskavý k sebe. Necíti sa pekne, keď niekto pre mňa znamená, znamená to pre mňa vždy láskavý a povzbudzovať ostatných, aby boli aj oni. Ak môžete byť niečím v živote, buď láskavý.

Čo je najväčšia lekcia, ktorú ste sa naučili hrať od Kate? Kate mi ukazuje, že môžem byť tým, kým chcem byť, a nie počúvať ľudí, ktorí mi hovoria, že nemôžem. Ak chcete spievať, mali by ste spievať, aj keď vám ľudia povedia, že nemôžete, alebo by ste nemali. Ona tiež ukazuje, aké dôležité je milovať seba za to, kto som. Veľa dievčat a ich mamičky mi píšu, keď mi hovorili, aké šťastie majú mať niekoho ako oni, ktorý sa môže týkať v televízii. Niekedy majú rovnaké obavy alebo neistoty ako Kate a dúfam, že im pomôžem prekonať ich pochybnosti a byť spokojný s tým, kto sú.

Ako sa cíti byť v televízii? Radi sme sledovať show ako rodinu. Mám nadšenie, keď vidím na obrazovke malú “Veľkú trojku”. Je zábavné vidieť, ktoré diely skončia v epizóde z toho, čo sme natočili počas týždňa, a milujem sledovať, ako moja mama plakala. Môj otec a ja sa smejeme, ako moc moja mama kričí každú epizódu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 1 =

map