Manželka Candice Huffineovej ju odvážila viesť maratón – teraz vymedzuje, čo “telo bežca” vyzerá ako

Candice Huffine je ťažká, ale medzinárodný plus veľký model to vždy tak necítil. Už dva roky odvtedy, čo sa jej manžel najprv odvážil zúčastniť sa pretekov, súhlasila, čo ju prinútilo, aby si stanovila novoročné rozhodnutie, aby sa stala hlavným vodcom R. Dosiahla svoj cieľ – a potom niektoré. 

“Bola to dobrý náskok, aby som si uvedomila:” Prečo si poviem, že nemôžem robiť tieto veci? “” Prečo som sa držal späť od vecí, ktoré by som mohol milovať? “” Huffine povedal V štýle. “A povedal som si, že jednoducho nepoviem” nikdy nemôžem “.

Model teraz definuje novú definíciu toho, čo znamená, že má bod bežca, a cíti sa úplne zle, ako to robí. Jej odhodlanie udržiavať tenisky a silu skrz ranné ráno a dlhé preteky zmenilo Huffinovo vnímanie toho, čo je schopná a čo môžu urobiť ďalšie ženy.

“Ženy sa nemusia prihlásiť na doslovný maratón, ale určite by sa mali pokúsiť urobiť niečo, čo ich vystraší,” povedal Huffine. “Pretože akonáhle si uvedomia, že to dokážu a potom to dokážu, budú sa od tohto bodu v budúcnosti cítiť tak nezastaviteľní.”

Minulý rok som stál na 10. míľi a podával túto priateľskú pripomienku bežcom @nymaratonu. Minulý rok som bol úplne nový bežec s nulovým úmyslom, aby som viedol závod tejto vzdialenosti. Ale to sú tie smiešne veci o živote, cieľoch a jazde … všetci vstúpia a vstúpia a prekvapujú vás. Jeden týždeň od dnešného dňa budem bežcom, ktorý prechádza touto milou značkou ako hrdý veľvyslanec pre @teamforkids a tentoraz s mojím obľúbeným mottom na mojich @ yourdaywon leggings. Všetko, čo by som si len nevšimol len minulý rok. Takto tu: NIKDY NEJSTAJTE! Počítanie začína. Nervy sú skutočné. Vzrušenie je ešte silnejšie! Nemôžem sa dočkať, kým sa tam stretnem. Tu ideme! #PSYouGotThis #howwasyourdaywon #NYRR #TeamForKids

Príspevok, ktorý zdieľa Candice Huffine (@candicehuffine)

Táto nedeľa, model a tvorca novej veľkokapacitnej linky Activewear Day / Won, ktorá bola spustená minulý mesiac, má spustiť svoj druhý maratón z roku 2017, tentokrát ako veľvyslanec tímu New York Road Runners ‘Team pre deti na New York City Marathon (domáce trávnik, chválila sa). Program, ktorého cieľom je zaviesť deti do prevádzky v mladom veku, je mimoriadne hrdý na to, aby zastupovali. Prečítajte si zvyšok V štýleRozhovor s Huffine nižšie a chytiť preteky v nedeľu ráno v New Yorku, začína na Staten Island a končí v Central Parku.

Prečo ste sa rozhodli urobiť dva maratóny za jeden rok?
Pretože keď začnete behať, stanete sa konkurenčnou, bláznivou osobou. Úprimne povedané, áno, je to ťažké a ja ti nepoviem inak. Ale beží niečo naozaj zvláštne pre vás, že začnete túžiť. A behom maratónu v Bostone som sa cítil nezastaviteľný. Mala som nový pohľad na to, ako som chcel dosiahnuť všetky ciele v mojom živote, behu a kariére. Takže prirodzene som chcel znova pocítiť ten pocit a myslel som si, urobme tento maratónový rok.

Aký je váš cieľ pre túto rasu ako protiklad k Bostonovej??
Moje ciele sú vždy veľmi jednoduché v tom, že len chcem byť tým najlepším, čo môžem byť. Viem, že to môže znieť hoketicky, ale chcem to zapamätať úžasne. Skutočne, všetko je to úspech. Rád sa bavím. Chcem sa cítiť dobre. Chcem mať skvelý deň, aby som sa pozrel späť.

Aký bol váš tréningový program??
Som súčasťou virtuálneho tréningového programu, ktorý ponúka New York Road Runners, čo je zrejmé génius, pretože dáva do ruky trénera. A ja som to nastavil na 16 týždňov. Veľa cestujem, som veľmi zaneprázdnená, v septembri sme mali týždeň módy, ale vedel som, že môj týždenný tréningový plán vopred bol skutočne užitočný pri stanovení môjho plánu. Ale je to stále ťažké. Táto sezóna bola pre mňa veľmi zaneprázdnená a výcvik na maratón bol navyše veľmi stresujúci, ale stále som si povedal: “Nie som prvou zaneprázdnenou ženou, ktorá by sa nikdy neškodila a nebola viesť maratón.”

Keď trénujete, ste ranným bežcom alebo nočným bežcom?
Nočný bežec! Prečo neexistujú žiadne nočné preteky? To je to, čo chcem vedieť. Musím dostať autobus v 5:15 hod. Na tento závod v nedeľu. Cítim sa silnejšie v noci. Ale naozaj nemáte na výber. Najmä keď trénujete, musíte ho kompromitovať a zapadnúť.

DAY WON \ dā \ \ wòn \ Sloveso 1. Robte niečo pre seba v deň, ktorý vás cítí víťazný, posilnený a ako vaše najlepšie ja. 2. Zabite svoj deň. �� Nakupujte odkaz v bio a nasledujte @yourdaywon! #HowWasYourDayWon #poweredbyZiel Kampane fotky od @ fumiehoppe // Vlasy od @ blairpetty // Makeup @karo_kangas

Príspevok, ktorý zdieľa Candice Huffine (@candicehuffine)

Čo vás udrží v dlhodobom horizonte?
Rád si v rámci svojich väčších cieľov nastavím malé ciele. Napríklad dobývanie Williamsburgského mosta bolo vždy veľkým mojim výkonom. Chcel som byť schopný bežať sem a tam, postupne bez zastavenia – to sú dve pekné kopce a samotný most je len dve míle. Je to ťažké. Ale tak trochu vydržte hlavu a usmievajte sa na seba ako: “Ach, to som urobil”, čo je len dôkazom. Nemusíte sa pozerať na žiadne technické údaje alebo čísla, ani na rýchlosť, ani na čokoľvek, aby ste mali pocit, že postupujete. Je to malé víťazstvo, ktoré potrebujete na zvýšenie dôvery.

Čo chcete, aby ženy, ktoré si nemyslia, že môžu byť bežci vedieť?
Vždy som rád povedal, že to je niečo, čo sa naučil. Je to naučená zručnosť a skúsenosť. Čím viac to robíte, tým lepšie dostanete, a stačí sa na to zaviazať. Som na misii, aby som to zdieľa, dámy, môj bože, môžeme doslova urobiť čokoľvek!

Máte nejaké pochúťky po jedle alebo pred jedlom?
Ráno rasy zvyčajne robím toastový arašidový toast s plátkami banánov a chia semien. To je pre mňa veľká energia, palivo a bielkoviny, ktoré ma prinútia. Tiež som piť studený varenie predtým. To je jedna z prvých otázok, ktoré som požiadal svojho trénera, keď som začal chodiť pred dvoma rokmi. Bol som rád, “Tu sú moje najdôležitejšie otázky: Môžete prestať používať toaletu počas pretekov a môžete piť kávu? To je všetko, čo potrebujem vedieť.” Odpoveď je áno.

Máte konkrétny zoznam prehrávania??
Áno! Úplne to robím. Odvtedy som začal prvý polovicu maratónu pred dvoma rokmi, takže na ňom máme 250 piesní a veľa z nich má čo do činenia s bežiacim alebo odkazom nejakým spôsobom. Džemy ma prekonávajú. Oni sú niekedy to, čo robia prácu, aby som bol úprimný. Keď máte pocit, že už nemôžete pokračovať, musíte sa pustiť do svojej skladby.

Z môjho maratónskeho denníka na počesť #GlobalRunningDay! “Hovorí sa, že” Boston sa zmení váš život. “Povedali mi, ako sa pripravujú, ako hydratovať, ako jesť, ako presúvať kopce, ale” nikdy “mi nepovedali, premenil životy, oni to len opakovali, že to bude … Potom som prekročila cieľovú čiaru Bostonského maratónu v pondelok a vedel som to okamžite, teraz som iný a nie preto, že som vstúpil do nejakého maratónskeho finisérovho klubu Školenie pre tento závod, keď som sa pustil a odmietol odísť, zmenil spôsob, akým som sa blížil k svojim cieľom od tohto dňa vpred … Prekročila som túto hranicu a sľubovala som, že už nikdy nepoviem, že nemôžem niečo urobiť Dni pochybností sú preč. z mojej komfortnej zóny a dovolil mi, aby som si dokázal, aké silné som, mali pravdu, takže tu je hobby, ktoré ma motivovalo nastaviť cieľ, ktorý sa zmenil na sen, ktorý zmenil môj život. v opačnom prípade nájdite to, čo spôsobuje, že ostatní si myslia, že ste blázni, že ste sa pokúšali a urobili vás cítiť sa ako najsilnejšia verzia seba. ” Získajte svoj beh a nezabudnite #PSYouGotThis ����♀️

Príspevok, ktorý zdieľa Candice Huffine (@candicehuffine)

Na čo ideš?
Pre mňa, “Roar.” Nemôžete sa pokaziť s “Roar”. A v súčasnosti “slávny” od Macklemore. Aj keď je to prekrásne krásne, pretože sa cítite tak silne. V skutočnosti ma to vyplatilo trochu iný deň a musel som prestať bežať. Pretože som sa začal cítiť tak hrozne! A potom mi to zasiahlo: chystám sa to všetko znova. Chystám sa znova mať tento moment, čo je naozaj ohromujúci pocit najlepším spôsobom. Mám veľmi emocionálne, keď som šťastná. A je tu len niečo o dobývaní 26,2 míľ a prekonaní cieľovej čiare a nosenia tejto medaily a vedomím, že ste urobili niečo, čo si kedysi myslel nemožné, ale preukázal si, že to nie je – to je pocit, že povzbudzujem ženy, aby hľadali nejakým spôsobom , tvaru alebo formy.

Čo ste sa dozvedeli o sebe tým, že ste to urobili?
Som človek a máme naše pochybnosti a naše obavy a môžeme byť obmedzovaní na seba z akéhokoľvek dôvodu. Myslím, že to bol dobrý dôvod na to, aby som si uvedomil, že by som si nikdy nemal povedať, že nemôžem niečo urobiť.

Nedávno ste spustili produkt Day / Won, ktorý je vašou veľkosťou aktívnym oblečením. Budete mať nejaké kusy v deň pretekov?
Rozhodne! Moja legíny sú jediné legíny, v ktorých sa nachádzam.

Budete tiež reprezentovať Team for Kids z New York Road Runners. Čo to pre teba znamená?
Ľutujem, že som nemal [program ako tím pre deti], keď som bol mladší. Takže som hrdý na to, že som spojený s povzbudzujúcimi a inšpirujúcimi deťmi, aby to priniesli do ich sveta, pretože to môže skutočne formovať vašu budúcnosť.

Spomenuli ste, že ste boli veľmi nervózni. prečo?
Viem, že to môžem urobiť a urobil som to už predtým a viem, že som na to pripravený, ale vždy je to trochu strašidelná časť. A myslím, že je to dobrá vec. Mám pocit, že aj v práci niekedy. Som nervózny pre veľké výhonky a myslím, že táto energia je vítaná, pretože deň, keď nie si nervózny, ohromený alebo vzrušený, znamená, že si nad ním a nemal by si to robiť už.

#GlobalRunningDay by nebol zanedbateľný deň v týždni, keby to nebolo, že by som si toho chlapa odvážil pred rokom. Chytré @themattpower, vidím, čo ste tam urobili. �� #dareyourselftoDO

Príspevok, ktorý zdieľa Candice Huffine (@candicehuffine)

Váš manžel pomohol spustiť túto vec. Už ste niekedy bežať s ním?
Príležitostne chodíme spoločne. Je veľmi rýchly, ale určite ho spomalí na behu so mnou. Pre náš výročie svadby, ktoré sa stalo tradíciou, sme behali druhý polrok za polmaratón. Je to veľmi cool prepnúť do nášho životného štýlu. Zvykli sme si objednať fľaše so šampanským na naše výročie a teraz sme sa rozhodli prejsť 13 míľ.

Počúvaš aj podcasty počas tréningu? Ktoré z nich je najlepšie spustiť?
Počúvam “Ali na beh” a “Nájsť zmysel (na behu)” od Alisona Désira. A druhý deň som to našiel od Elizabeth Gilbertovej. Hers sa nazýva “Magická lekcia s Elizabeth Gilbertovou” a táto konkrétna epizóda bola nazvaná “Show Up Before You’re Ready.” Bolo to perfektné načasovanie do zóny a počúvaj hodinu príbehy neuveriteľných žien práve v obvinenia zo svojho života.

Myslíte si, že beh bude pokračovať vo vašom novoročnom rozhovore pre rok 2018?
No, to je to, ako to začalo, ale teraz je to môj život, takže nemusím len rozhodnúť, že budem každý rok prebiehať ďalší rok, pretože je to len nepríjemný. Možno sa moje rozlíšenie bude líšiť tento rok. Ja som bežcom na celý život, ale mojím rozlíšením by mohlo byť spustenie skutočnej bežiacej skupiny alebo niečo takého. Či tak alebo onak, všetky rozlíšenia začnú bežať ako základňa.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 + = 59

map