Manželka Kristina Cavallariho vydala svoj najsladší narodeninový darček prekvapenia

Teraz si oslavujete svoje 30. narodeniny.

Kristin Cavallariová, ktorá zazvonila vo svojom ďalšom desaťročí života 5. januára, bola ošetrená na veľmi slávnostnú prekvapujúcu párty, ktorú dal jej manžel JF Cutler. Laguna Beach a hills alum vzala Instagram dnes, aby vyhlásila svoju vďačnosť, a vyslala rozkošný snap z nich sa zdieľať bozk na akciu.

Toto je jediný dosť slušný obraz, ktorý mám z minulého večera (a my sme obaja jednoznačne triezvi), ale Jay naozaj šiel všetko pre moje tridsaťročné narodeniny, “napísala vedľa roztomilého obrazu.” On hodil tú najpôsobivejšiu prekvapujúcu párty a urobil cítim sa tak zvláštne a milované a budem navždy vďačný tomuto mužovi, mojej rodine a všetkým svojim úžasným priateľom. Som šťastná dievčina na svete, ktorá má v mojom živote takých neuveriteľných ľudí. “

Toto je jediný dosť slušný obraz, ktorý mám z minulého večera (a my sme obaja jednoznačne triezvi), ale Jay naozaj šiel všetko pre moje 30. narodeniny. Hodil som úžasnú prekvapujúcu párty a cítil som sa tak zvláštny a milovaný a ja budem navždy vďačný tomuto mužovi, mojej rodine a všetkým svojim úžasným priateľom. Som šťastná dievčina na svete, ktorá má v mojom živote takých neuveriteľných ľudí. ❤️

Fotografie, ktorú vyslal Kristin Cavallari (@kristincavallari)

VIDEO: Choďte do vnútra nádherného domu Beverly Hills Lauren Conrad

 

Cavallari a futbalista majú spolu 3 synovia Camden Jack, 4 a Jaxon Wyatt, 2, a dcéra Saylor James, 1 – a oslávia svoj štvrtý výročie svadby neskôr tento rok.

Krištof Cavallari nechá svoje deti robiť reality show – pod jednou podmienkou

Zdá sa, že nám to chová.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

43 − 40 =

map