Manikúry Chrome sú najhorúcejšie #Trending Nail Look na Instagram

K dispozícii je lak na nechty, kovový lak na nechty a potom chrómová manikúra. Efekt ťažkých kovov je neustále trendovou témou v každom sociálnom médiu obsadeného nechtami a z dobrého dôvodu. ako V štýle Výkonný redaktor Amy Synnott na ňu poznamenal Dnes Zobraziť vzhľad z minulého mesiaca sa zdalo, že zrkadlový mani vzlietol po stretnutí Met Gala, kde Gigi Hadid nosil 2 000 dolárov sadu chrómových stieliek, ale pre verzie, ktoré sú priaznivejšie na vašej peňaženke, Synnott odporučil Jamberry Nail Wraps ($ 15, jamberry .com) alebo Sally Hansen’s Miracle Gel Lacquer ($ 9; walgreens.com). Dvojdielna chrómová mania, ktorú vydal Born Pretty (10 dolárov, birthprettystore.com), sa stala vírusovou na horúcu minútu, ale mnohí užívatelia zistili, že účinok začne čipovať behom niekoľkých dní.

SPRIEVODCA: Letné nechty Colours InStyle Redaktori milujú práve teraz

Pri dlhodobejšej alternatíve odporúčame použiť gélovú verziu. Mnohé nechtové salóny, ktoré robia kreatívne návrhy podobne ako verzia NYC’s Vanity Projects vyššie, by mali byť schopné vytvoriť vzhľad, ale môžete si to urobiť aj vtedy, keď ste vyznávaní v umení domáceho gélu manis. Začnite lakovaním, ako ste zvyčajne používali, základňu, farbu gélu a vrchný náter – potom, čo ste vyliečili finálnu vrstvu, rozotrite veľké množstvo farbiva Pigment Powder Wildflowes (24 dolárov, wildflowers-academy.com) buď aplikátorom špongie, alebo prstom, až kým nebude úplne hladký. Pečať a vyliečiť s konečnou vrstvou vrchného náteru, potom precvičiť svoje najlepšie úhly ručného modelu pre tento výstrel Insta. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 36 = 38

map