Margot Robbie zdieľa Super Chill Dovolenka Instagram z Down Under

Margot Robbie úplne zaslúži určitý prestoj. Čo s hrou v Suicide Squad, Tarzan, a Whisky Tango Foxtrot, Robbie je, podľa slov Billy na ulici Billy Eichner, “mať chvíľku.”

S dovolenkou hneď za rohom, Robbie odletela domov do Austrálie za niečo potrebné R & R. Blondínska krása zdieľala slnečnú sebejistotu svojho času v Queenslandskom Gold Coast na Instagram. 26-ročná žena vyzerala neuveriteľne bezstarostná, keď sedela vonku obklopená rastlinami a slnečným žiarením.

Samozrejme, že jej mimoriadny pohľad bol úplne na mieste. Herečka sa uvoľnila v šortkách a zbavený tričko a vybavila sa slamovým klobúkom, reflexnými slnečnými okuliarmi a veľmi ružovým a osviežujúcim nápojom. Zachovala tvár bez make-upu a čerstvého a zdôraznila dlhé prsty nahým lakom na nechty. Od vrátenia dole pod, hviezda často aktualizovala svoj Instagram. Zdieľala slávnostnú sviatočnú dovolenku, ktorá obsahovala vianočný stromček, niekoľko priateľov a film Sám doma. Ona tiež zdieľala rozkošný obraz bozku s priateľom Tom Ackerley na rušnom tanečnom parkete, že ona tituloval “Tento chlap” nasledovaný srdce emoji oko. Aww, žiadne imelo nevyžaduje!

SÚVISIACE: Margot Robbie vnáša ľahké cestovanie v blúzke

Margot Robbie EMBED 1
margotrobbie / instagram
Margot Robbie EMBED 2
margotrobbie / instagram

VIDEO: Získajte kovové oko Margot Robbie

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − 18 =

map