Mariah Carey a Nick Cannon Twinned s ich 6-rok-staré dvojčatá v zodpovedajúce oblečenie

Mariah Carey a Nick Cannon len vzali twinning na úplne novú úroveň … znova.

Duo sa objavilo na červenom koberci v nedeľu Kids ‘Choice Awards s ich 6-ročnými dvojčatami Maročanmi a Monroe v najodaraditeľnejších súťažiacich súboroch.

Superstarová skladateľka, ktorá nikdy neváha robiť odvážne vyjadrenie, si zvolila čierne kožené moto bundy spájané s bielym vrchom pod nimi, čierne džínsy a pridali trochu bling s čiernymi šperkami zakrytými stilettami. Carey dokončila svoj pohľad so svojimi zámkami vytiahnutými vo vysokom kučeravom koni a otiahla oči pred zábermi fotoaparátu s nadmernou dvojicou slnečných letov.

Mariah Carey Nick Cannon
Steve Granitz / Getty Images

Jej mini-me, Monroe, bola priamo v jej rovnakej výbave, vymenila Careyho päty za čierne čierne tenisky a hojdajúce odtiene s úsmevom a vlasy v copoch rovnako ako jej mama.

Medzitým Cannon a marocké zdvojené, športové oranžové a biele potné obleky so zodpovedajúcimi oranžovými a bielymi pruhovanými čelenkami. Marocký sa usmieval, keď sedel na ramenách svojho otca a hodil mierový znak a Monroe stál pod ním a pevne držal ruku svojej mamy.

VRÁTANE: Najlepšia móda z ceny pre deti v roku 2018 Red Carpet

Dvojčatá chvíľa prichádza iba rok po tom, ako sa zúčastnili ocenení “Dieťa Choice Awards” v roku 2017 a roztrúsili zodpovedajúci vzhľad.

Mariah Carey Nick Cannon
Jon Kopaloff / Getty Images

Minulý rok mali Carey a Monroe na sebe zodpovedajúce šaty Adidas mini a zlaté Sophia Webster okrídlené kopy. Cannon a Monroe mali krátke rukávy bez rukávov a topánky Timberland.

Napriek tomu, že tento pár zavolal v roku 2014, opakovane povedali, že ich deti sú prioritou číslo jedna.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 − 20 =

map