Mariah Carey dostane rozhovor vo vani na sebe šumivé večerné šaty a podpätky

Mariah Carey sa nikdy nestretla s vaniou, na ktorú sa jej nepáčilo, takže keď Jimmy Kimmelová ponúkla vo štvrtok rozhovor vo vani, popová superstar sa šťastne zaviazala. Hovorka na talk show požiadala Carey, či sa niekedy batí s oblečením (ona odhalila, že nosí plavky so svojimi 5-ročnými dvojčatmi vo vani) a potom otvorila záclonu na vaničke naplnenej bublinkami.

“To je úžasné! Naozaj chcete, aby som sa dostal do toho? Môžem otestovať vodu? “Spýtala sa Kimmela, skôr, než si pohupovala nohy do vane (zatiaľ čo nosila šumivé čierne večerné šaty a podpätky, o nič menej). Z zákulisia sa objavili dva muži bez košele na ruky hviezdnych pohárov Champagne a nakŕmili ich hrozno z viniča.

Hostiteľ požiadal Carey o jej účasť na austrálskom miliardárovi Jamesovi Packerovi a jej nadchádzajúcej rezidencii v Las Vegas, # 1 do Infinity. Hviezda odhalila, že show, ktorá začína 7. júna, je konglomeráciou jej 18 hitov číslo jedna, spievaných jeden po druhom a ponúka návrat k niektorým z jej najkonfliktnejších módnych momentov.

Tak čo mala povedať o svojej nadchádzajúcej svadbe? No, určite nebude v kaplnke sveta vo Vegas. “Budete sa vziať v Las Vegas?” Spýtal sa Kimmel. “Nie, miláčik, nie,” odpovedala, keď blikala svojim veľkým zásnubným prsteňom.

SÚVISIACE: Všetko, čo vieme o svadbe Mariah Carey (tak ďaleko)

Pozrite sa na rozhovor vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 2

map