Mariah Carey vezme okázalú bublinu v kruhoch v diamantoch

Deň v živote Mariah Carey by nebol úplný bez aspoň niekoľkých diamantov?

Popová diva, ktorá údajne pracuje na nejakej novej hudbe, sa v piatok vydala do spoločnosti Instagram, aby sa podelila o to, ako sa oddýchne a uvoľní po dlhom dni práce a nikomu neprekvapí, že doba kúpeľa je rovnako očarujúca a prekvapujúca ako môžete očakávať.

“Prišla domov po dlhej noci v štúdiu !!!!! Nová hudba čoskoro príde yayyyyyy,” povedala 46-ročná mladá žena, ktorá jej čoraz prekvapila, že ju uvoľnila v bublinkovej kúpeľi, ktorá mala nejakú vážnu bling … a nič iného.

Prišiel domov po dlhej noci v štúdiu !!!!! Nová hudba čoskoro príde yayyyyyy

Fotografie zverejnená Mariah Carey (@mariahcarey) na

Mimi je v plnom režime diva pre výstrel, pokrytý bublinami a diamantmi a športové plné vlasy a make-up, keď uvoľňuje doma.

Bubbly times selfie ����❤️✨��

Fotografie zverejnená Mariah Carey (@mariahcarey) na

Pieskovec potom odišiel do spoločenského vysielania, aby mohol postúpiť na seba, ktorý ponúkol detailný pohľad na jej čačky, ktoré označila ako “Bubbly times selfie”. Vo fotografii, spevák “Hero”, ktorý je napísaný v E! realistický miniseria s názvom “Mariah’s World”, ukazuje svoje šumivé náušnice, náramok a obruč.

SÚVISIACE: Pozri Mariah Carey Skúste na svadobné šaty v novom Mariahov svet promo

Nejako si nemôžeme predstaviť ani to, že Mariah dosiahne túto úroveň báječnosti!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 5 =

map