Marion Cotillardová potvrdzuje, že je tehotná s jej druhým dieťaťom v emočnom príspevku Instagram Post

Marion Cotillard má za úlohu nastaviť rekord rovno. Herečka bola zahalená do mora svedomia, že bola nejakým spôsobom za Bradom Pittom a Angelinou Jolieovou nedávnou (a zdanlivo náhlou) rozkolom a ona dnes odišla do Instagramu, aby potvrdila to, čo sme už vedeli – že povesti sú jednoducho nepravdivé.

40-ročná hviezda sa zaoberala problematikou v zdĺhavom postu, kde tiež odhalila, že očakáva druhé dieťa s dlhoročným partnerom Guillaume Canetom. Pár je už rodičmi rozkošného 5-ročného syna Marcela Caneta.

Bude to moja prvá a jediná reakcia na víchorovú novinku, ktorá sa prelomila pred 24 hodinami a že som sa dostala do kontaktu, “píše Cotillard na platforme sociálnych médií.Nie som zvyknutý vyjadrovať sa k takýmto veciam, ani ich brať vážne, ale keďže táto situácia je špirála a ovplyvňuje ľudí, ktorých milujem, musím hovoriť. Po prvé, pred mnohými rokmi som sa stretol s mužom môjho života, otcom nášho syna a dieťaťa, ktoré očakávame. Je to moja láska, môj najlepší priateľ, jediný, koho potrebujem. Po druhé, tým, ktorí naznačili, že som zničený, veľmi ďakujem. Táto konštruovaná konverzácia nie je strašná. A všetkým médiám a nenávistníkom, ktorí sa rýchlo rozhodnú, úprimne želám rýchle oživenie. Napokon, veľmi si želám, aby Angelina a Brad, obaja, ktorých hlboko rešpektujem, našli mier v tejto veľmi búrlivej chvíli.

SPRIEVODCA: Angelina Jolie Súbory na rozvod od Brad Pitt: Prežiť ich najkrajší pár Moments

Bude to moja prvá a jediná reakcia na novú víru, ktorá sa prerušila pred 24 hodinami a že som sa dostala do hĺbky. Nie som zvyknutý vyjadrovať sa k takýmto veciam, ani ich brať vážne, ale keďže táto situácia je špirála a ovplyvňuje ľudí, ktorých milujem, musím hovoriť. Po prvé, pred mnohými rokmi som sa stretol s mužom môjho života, otcom nášho syna a dieťaťa, ktoré očakávame. Je to moja láska, môj najlepší priateľ, jediný, koho potrebujem. Po druhé, tým, ktorí naznačili, že som zničený, veľmi ďakujem. Táto konštruovaná konverzácia nie je strašná. A všetkým médiám a nenávistníkom, ktorí sa rýchlo rozhodnú, úprimne želám rýchle oživenie. Nakoniec veľmi si želám, aby Angelina a Brad, ktorých obdivujem hlboko, našli mier v tomto veľmi búrlivom okamihu. So všetkou mojou láskou Marion Ceci sére la première et seule réaction que j’aurai, ktorá sa zaoberá déferlante inouie qui à commencé il ya 24 heures et laquelle je suis mêlée malgré moi. Je nepravdepodobné, že by sa malo predísť tomu, aby sa vyhnuli absurdným situáciám, ktoré sa vyskytnú v dôsledku situácie, ktorá pretrváva a ktorá ovplyvňuje životné prostredie, je mojou záležitosťou. Pour commencer, j’ai rencontré il y quelques années l’homme de ma vie, le père de notre fils a du bébé que nous attendons aujourd’hui. Neviem, že som nemilosil, že som nemiloval. Ensuite, ktoré je predpokladom dévastée, je vais très bien merci. Ce žánr vynálezov aberrantes ne m’affectent en aucun cas. Vyprázdňujte finiš, presuňte sa na tóny, trolly a sprievodcovia, ktoré vám pomôžu rýchlo a rýchlo. Ceci dit et un peu plus sérieusement je spojený s Angelinou a Brad, deux personnes pour qui j’ai un profond respect, de trouver la paix dans ce moment tumultueux. Avec tout mon amour. marion

Fotografie odoslaná @ marioncotillard na

VIDEO: Pozrite sa na prvý trailer Steam pre Brad Pitt a Marion Cotillard je nová román druhej svetovej vojny, spriaznený

Gratulujem Cotillardovi a jeho rodinou k blížiacemu sa balíku radosti – všetkým im to všetko prajeme.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 2

map