Mary-Kate a Ashley Olsen začínajú vôňu opäť!

Dvojčatá Olsen opäť preberajú úlohu parfumárov! Mary-Kate a Ashley, dynamické duo, ktoré stoja za Elizabethom a Jamesom, začnú v januári dve podprsene pod značkou high-fashion. Dvojčatá predtým mali parfumy pod svojou eponymnou krásu už v ranných dobách, ale ich nové parfumy budú nazývané Nirvana White a Nirvana Black – umiestnené v vhodných textúrovaných flašiakoch. Skôr ako platiť pocty grungeovej éry kapely s eau d’teen duch, Mary-Kate a Ashley sa odvolávajú na iný význam slova “nirvana” pri vytváraní vonných látok. “Všetci chceme zažiť ich nirvanu.Ashley a ja chápeme, že každý je iný, a tak sa opýtame našej dcéry Elizabeth a Jamesovej” Aká je tvoja nirvána? “, Povedala Mary-Kate v prepustení. “Naša nirvána sa odráža v džúsoch, fľašiach, obaloch a zobrazeniach kampane pre Elizabeth a James Nirvanu a sme radi, že sa o to podelíme,” dodala Ashley. Takže, čo cíti osvietenie? Záleží na tom, ktorú cestu si vyberiete! Nirvana White je vôňa na báze kvetov, ktorá používa poznámky ako pivonka, mugueta a pižmo, zatiaľ čo Nirvana Black je opojná zmes fialového, vanilkového a santalového dreva. Nájdite oba vonné látky za 75 dolárov v obchodoch Sephora celoštátnej a sephora.com koncom januára.

Pozrite si viac vôňou celebrít!

ĎALŠIE: • Dvojčatá na modernej Muse Party Estee Lauderovej • Row spúšťa kabelky • Mary-Kate a Ashley Olsen Bik Bok Collaboration

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 6 =

map