Mary-Kate a prvé svadobné šaty Ashley Olsenovej sú sny českej nevesty

Ak ste niekedy premýšľali o tom, ako by sa mohlo zdokonaliť svadobné šaty navrhnuté Mary-Kate a Ashley Olsen, už sa špekulujte. Štýlový duo za The Row a Elizabeth & James nedávno vytvorili šaty pre svadobnú slávnu dobrú priateľku Molly Fishkinovej v Los Angeles. Táto éterická bohémská tvorba bola vyrobená z bielej čipky a vyznačovala sa siluetou kolóny, výstrihom na výstrižku a zvonovými rukávmi. Fishkin, ktorý je štylistom, odborne spáčil šaty s špinavými krokodílmi Manolo Blahnik, šnúrkou mantilla závojom a minimálnymi šperkami.

Olsens, ktorí už necelých 15 rokov pozná svoju nevestu a ponúkli jej, aby jej navrhli šaty, neboli jediné hviezdy, ktoré sa zúčastnili slávností svadobného dňa. Fishkinova krstná mama Stevie Nicks vystúpila na recepcii a dokonca sa dostala do improvizovaného predstavenia svojej piesne “Landslide”.

Hoci to bolo prvé snaženie svadobných šiat, sestry sú jednoznačne profesionáli. Nemôžeme sa len pýtať: Pracujú na ďalšom snovom dizajne pre blížiace sa svadby Mary-Kateovej pre Oliviera Sarkozyho? Iba čas ukáže.

Okrem toho si pozrite 100 osobných svadobných momentov celebrít v našej galérii!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 + = 47

map