Master Flat Iron s týmito ľahkými tipy a triky

Pokiaľ ide o narovnanie vašich prameňov, zdá sa, že pomocou plochého železa ide o pohyb. Ale čo sa stane, keď vaše zámky suché, nudné a vyprážané od konštantného zovretia a nadmerného vystavenia teplu? Nižšie sme upozornili na to, čo sa týka použitia plochého železa na zabezpečenie zdravých, rovných vlasov – všetko od tepelných ochranných postrekov až po ideálnu rovinnú teplotu železa. Prejdite nadol, aby ste sa dozvedeli všetko, čo potrebujete vedieť o používaní plochého železa.  

Nikdy narovnať mokré vlasy

Možno najdôležitejšia vec nie robiť. Pred použitím plochého železa vždy uistite, či sú vlasy úplne suché, či už v sušičke alebo jednoduchom na vzduchu. Umiestnenie plochého železa na mokré vlasy by mohlo byť veľmi nebezpečné – nikto nechce praskať, spáliť pramene. 

Vždy pripravte vlasy s receptom na tepelnú ochranu

Aby ste zabránili poškodeniu vlasov, vždy pred tvarovaním naneste vždy receptúry na ochranu tepla (čokoľvek zo striekania, séra alebo krému). Milujeme TRESemme Thermal Creations Heat Tamer Ochranný sprej ($ 5; drugstore.com), čo je ľahká hmla, ktorá chráni a štýlu všetkých súčasne. Ak chcete zaistiť priame pramene, pred použitím štýlu sa pokúste použiť aplikáciu Chi Straight Guard Smoothing Styling Cream ($ 15; ulta.com). 

Oddeľte vlasy pred začiatkom 

Rozrezávanie vlasov pomocou klipov ako Sarah Potempa Darby Clips ($ 16; ulta.com) môže umožniť jednoduchší a efektívnejší spôsob štýlov. Aby ste zaručili, že pri rovnaní nezmeškáte miesto, začnite oddeľovať hornú a spodnú časť vlasov a potom ich rozdeľte na menšie, aby ste zaistili, že každá časť bude účtovaná.

SÚVISIACE: Liečba na vyrovnávanie vlasov, ktorá trvala až 2 týždne v Thajsku (pri 90% vlhkosti)

Dávajte pozor na teplotu plochého železa 

Skôr než začnete používať svoj plochý žehlič, uistite sa, že je zahriaty a pripravený na použitie. Pre najlepšie výsledky je ideálna teplota vždy 365 stupňov. To znamená, že vyskúšajte ghd Platinum Professional Styler ($ 249; sephora.com), čo je nový inovatívny nástroj, ktorý je nastavený na 365 stupňov a poskytuje dlhotrvajúci lesk.

Začnite narovnávať vlasy na koreňoch

Keď máte sekcie rozdelené, je čas použiť ploché žehličky. Ak chcete vytvoriť bezchybný vzhľad, začať narovnávaním vlasov na koreňoch a pomaly pracovať až do konca. Aby ste predišli poškodeniu, zabráňte prechádzaniu rovnakých častí viac ako jedenkrát alebo dvojnásobné upínanie je veľké no-no. 

Vyskúšajte iný štýl s plochým železom 

Verte tomu alebo nie, ploché železo môže ísť ďaleko za vašimi základnými potrebami vyrovnávania vlasov. S vašim dôveryhodným plochým železom skúste obnoviť bezproblémové plážové vlny alebo skákacie kudrlinky, alebo dokonca štýlovať svoje nepríjemné rany s týmto multitaskingovým horúcim nástrojom.

Vždy skončíte s vzhľadom s receptom Anti-Frizz

Dokončite štýl krémom proti ošúchaniu, aby ste prekonali všetky otravné lietadlá a pridelili dlhotrvajúci vzhľad. Milujeme John Frieda Frizz-Ease Tajné zbraň Touch-Up Crème ($ 6; drugstore.com), čo je zmes, ktorá za sebou zanecháva lesklé “to všetko a zároveň zachováva všetky pramene na mieste.  

KÚPIŤ: Najlepšie krásy Buys: Najlepšie kadernícke nástroje z roku 2015

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 4

map