Matthew Perry mal veselú odpoveď na žiadosť o odpoveď od Justin Trudeau

Ak by pamäť potrebovala osvieženie, Matthew Perry minulý mesiac zlomil internet, keď sa priznal k šikanovaniu – kanadský premiér a najhorúcejšieho muža nažive Justin Trudeau. A tento víkend sa Trudeau vypálil s niekoľkými veselými bojovými slovami pre Perryho.

“Dala som mu nejakú myšlienku, a viete, čo, kto nechcel Chandlera uraziť? A čo rematch @MatthewPerry? “Napísal Trudeau na Twitteri.

Tento tweet bol odpoveďou na príbeh, ktorý Perry povedal Jimmy Kimmel Live v marci, kde odhalil svoje sordidné dedičstvo šikanovania.

“Môj priateľ Chris Murray, ktorý bol tiež v piatej triede v Kanade, mi pripomenul, že sme vlastne porazili Justin Trudeau,” vysvetlil Perry. “Obaja sme ho porazili, myslím, že v športu vynikal, že sme neboli takí, že to bola čistá žiarlivosť.”

VIDEO: Pozrite si Celebrity, ktoré smúvajú nad kanadským premiérom Justinom Trudeauom

 

Tu je klip, v prípade, že ste ju vynechali.

Nie, že povzbudzujeme boj, ale kto si myslíte, že by zvíťazil v konflikte medzi týmito dvoma nepriateľmi v základnej škole?

SÚVISIACE: Áno, budete chcieť vidieť túto fotku Justt Trudeau’s Butt

A čo je najdôležitejšie: Ste tím Perry alebo tím Trudeau?

UPDATE: Matthew Perry vôbec neplánuje bojovať s kanadským predsedom vlády. Priatelia hviezda si vtiahla minulý mesiac, že ​​raz porazil svojho bývalého spolužiaka Justina Trudeauho a milujúci miláčik PM ho napadol na rematch. Ale smutne (alebo našťastie?), Tento boj sa nebude deje.

“Myslím, že prejdem na vašu žiadosť o revíziu druhu (vzhľadom na to, že v súčasnosti máte k dispozícii vašu armádu),” vtipkoval Perry na Twitteri. Zdá sa, že prenasledovanie predsedu vlády Kanady prichádza s niekoľkými ďalšími trestami, ako to urobil späť v základnej škole.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

35 + = 44

map