Maya Rudolph stále má náklonnosť k jej detstve Nemesis, dostane Candid o puberty

Počas svojej sedemročnej vlády V sobotu večer naživo, Maya Rudolph dodala spot-on zosobnenia všetkých od Beyoncé po Melanie Trump, takže nie je žiadnym prekvapením, že herečka vytvorila impozantnú hlasovú kariéru, pretože odchádzala z milovanej scény komediálnej show.

Pre svoju najnovšiu úlohu v spoločnosti Netflix Veľké ústa, dospelá animovaná komédia o puberte od Nicka Krolla a Andrewa Goldberga premiéra 29. septembra, bude robiť dvojitú službu tým, že požičiava svoje vokálne kotlety nie jednému, ale dvom postavám. Diane, drvivá, pútavá matka Krollovho Nicka a znepokojujúceho Hormonovho kláštora, ktorý prilákal svojho spolužiaka Jessiho (hrá Jessi Klein), do nepríjemného teenagerského správania, ako je krádež, počúvanie Lany Del Reyovej, keď si rozrezali svoje tričká a kričať na tvoju matku a potom sa smiať na slzy. Tu viac, od Rudolfa o novej sérii a bezkonkurenčnej nepríjemnosti puberty.

Čo vás zaujíma o tento projekt?

Poznám Nick Kroll už celé roky, ale predtým sme nikdy nemali šancu spolupracovať. Keď mi povedal, že budem hrať svoju matku, vedel som, že to bude tak zábavná úloha. Je to tak milý chlapec a Diane je jeho milujúci supermensch. Vedel som, že to bude naplnená implicitnou závratnou láskou.

SÚVISIACE: Mám Hyperemesis ako Kate Middleton – tu je to, čo je naozaj rád

Môžete tiež hrať Hormonskú Monštru, ktorá je amalgámom vnútorných démonov každej dospievajúcej dievčatky. Odkiaľ pochádza táto postava?

Snažil som sa nájsť sirupovú, chlupatú a chlupatú dámu, ktorá mala len veľkú osobnosť a takisto bol ten hlas iracionality a vášne a emócie zmiešaný do jedného veľmi mätúceho, ale obrovského balíčka. Bola ako vnútorný hlas, ale ten, ktorý je úplne mimo a nevhodný. Hormonová ťupa dá povedať veľa bláznivých sračiek. Je naozaj vonku.

Zvyčajne sa obliekaš do nahrávacieho štúdia?

Bojím sa niekoho, kto sa obliekol na hlasovú schôdzku. Ale musíš opustiť tvoj dom, takže predpokladám, že potrebuješ oblečenie. Nemusíte prechádzať vlasmi a make-up, aby vyzerali ako skutočná ľudská dáma, je pre mňa oveľa príjemnejšie. Ako roky prebiehajú, sedenie sa stáva viac vyčerpávajúcim a vyčerpávajúcim, tým dlhšie trvá.

VIDEO: Sledujte trailer Teaser pre Netflix Veľké ústa

 

Obsadenie je neuveriteľné: Jordan Peele, Fred Armisen, Jenny Slate, Jessi Klein. Kto bol najradšej s prácou?

Čítal som veľa scén s Jessi Kleinovou, ktorej hormonskú monštru hrám, a to ich robí oveľa viac a viac emocionálne. Oba sme sedeli a pozerali sme sa na seba ako: “Ach sh-t, chceš ma plakať.”

Puberty sú nepríjemné pre každého, ale najmä pre dievčatá. Mám rád úvodnú scénu, keď Jessi hovorí: “Ako sa dá povedať, že vo všetkých týchto videách puberty pre chlapcov sú ako zázrak ejakulácie a pre dievčatá sme len loptička z brušných rúrok?”

Puberta je pravdepodobne jedným z najkrutejších ľudských darov, pretože je to taký izolačný proces a každá ľudská bytosť si myslí, že to prekonávajú sami, až kým sa nenapoja s iným priateľom a až potom je to stále trapné. Jediní ľudia, ktorí môžu napísať tento druh humoru a získať taký druh humoru, sú pozostalí, ktorých sme všetci. Mučenie v tej dobe je také jedinečný zážitok; je to brutálne. Nemyslím, že som sa stretol s dospelým, ktorý bol ako: “Áno, puberty boli skvelé, prekonali to skvelé, nemali žiadne vzplanutia a cítili sa veľmi pohodlne vo svojom vlastnom tele.” pripravený hovoriť o tom. Akonáhle žena porodí, ste skoro pokrytý rozhovorom o ľudskom vývoji. Nebojím sa žiadnej maternice alebo nejakej falošnej trubice – skutočne som to všetko videl a prešiel ohňom a prežil.

SÚVISIACE: Hlas Emma Stone je neuveriteľný v tomto Cappella obálke “Zavolajte svoju priateľku” s Mayou Rudolfom

Aká bola najväčšia pubertalná zmena, ktorú ste museli riešiť?

Som polovice židovská a polovica čierna, takže som vyrastal s luxusom, ktorý má dva rôzne typy kučeravých vlasov. Bolo to naozaj ťažké, ako dospievajúci, aby bolo to dievča, ktoré jednoducho nevyzerá ako niekto iný. Môže to byť naozaj bolestivé a ťažké byť iný. Spomínam si, že som šiel do spoločnej strany v bazéne v šiestej triede a chlapec, ktorý som si myslel, že bol môj priateľ, ma požiadal, aby som si pod vodou ponoril hlavu. Potom, čo som to urobil, povedal: “Vaše vlasy sú ako špongia!” Musím byť úprimný, dodnes som vo veku 45 rokov stále nenávidím. Som vďačný za to, že vznikli výrobky z kudrnatých vlasov. Bola to veľká podpora mojej sebaúcty.

Tento rozhovor bol upravený a skrátený.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 1 =

map