Mazivo: Live Star Vanessa Hudgens Ďakujem fanúšikom s emočným posolstvom po smrti svojho otca

Vanessa Hudgens otec zomrel v sobotu večer po dlhej bitke s rakovinou, a hviezda doručil nezabudnuteľný výkon na jeho počesť v nedeľu Mazivo: Živé. Hudgens hral Rizzo, sarkastický vodca Pink Ladies, a vylial svoje srdce a dušu do svojho srdcervúceho sóla: “Je to horšie, čo by som mohol urobiť.”

Podpora bola zaplavená celebritami a fanúšikmi a chválila výkon herečky a jej silu po tom, ako sa s takou osobnou tragédiou zaoberala. V pondelok v noci sa Hudgens vydal do sociálnych médií a poďakoval všetkým za lásku a podporu.

Nemôžem uveriť, @gogrease je OVER! Veľké otvorenie a veľké zatváranie. Ďakujem vám všetkým, ktorí ma včera videli a podporili. Robiť #greaselive bolo jedným z najneuveriteľnejších zážitkov a som tak rád, že sa vám to páči rovnako ako ja. Až do nabudúce Rizz … ❤️ #pinkladyforlife

Fotografia vyslaná Vanessou Hudgens (@vanessahudgens) na

“Ďakujem vám všetkým, ktorí ma včera videli a podporili. Robiť #greaselive bolo jedným z najneuveriteľnejších zážitkov a som tak rád, že sa vám to páči rovnako ako ja. Až nabudúce Rizz … “napísala.

Súvisiace články: 7 najviac nezabudnuteľných okamihov od Mazivo: Živé

Výstava vzdal hold poslednému otcovi Hudgensa po záverečnej scéne: “V láske spomienky na Greg Hudgens 22. júna 1950 – 30. januára 2016.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map