Meadow Walker vyznamenáva svojho neskorého otca, predstavuje Adrian Grenier s Paul Walker ocenením Ocean Leadership

Meadow Walker zdedila oveľa viac, než jej dobrý očný otec. Od neočakávanej smrti Paula Walkera sa ohromujúci 17-ročný človek venoval plneniu dedičstva svojho otca a jeho ambície robiť dobre – konkrétne prostredníctvom ochrany života oceánov. V rámci svojej misie predstavila Paul Walkerova nadácia (ktorú založila v roku 2015) herec Adrian Grenier s ocenením 2016 Paul Walker Ocean Leadership Award za svoju prácu s vlastnou nadáciou Lonely Whale v Monterey Bay Aquarium v ​​Kalifornii počas víkendu.

“Sme nadšení na počesť môjho otca dedičstvo v našom @PaulWalkerFdn Ocean Leadership Award prezentácie @ MonterreyBayAquarium túto sobotu.Predstavíme štipendium Meg Kikkeri a uznáva @ @ AdrianGrenier práce s jeho @LonelyWhale Foundation! #Dogood,” Walker tituloval fotografiu sama hľadí na oceán na Instagram.

Nadšený na počesť odkazu môjho otca na našej @PaulWalkerFdn Ocean Leadership Award Presentation @MontereyBayAquarium túto sobotu. Predstavíme štipendium spoločnosti Meg Kikkeri a uznávame spoluprácu spoločnosti @ AdrianGrenier so svojou nadáciou @LonelyWhale Foundation! #dogood

Fotografia zverejnená spoločnosťou Meadow Walker (@ meadowwalker)

“Verejnosť poznala Paula Walkera najlepšie pre svoje úlohy ako herec, Rýchlo zbesilo séria, medzi mnohými inými. Poznali sme ho ako ctižiadostivý morský biológ a celoživotný priateľ oceánu, “povedal výkonný riaditeľ Monterey Bay Aquarium Julie Packard pred príchodom do Meadowa, aby prezentoval Greniera s jeho ocenením.

@ montereybayaquarium @paulwalkerfdn @lonelywhale

Fotografia zverejnená spoločnosťou Meadow Walker (@ meadowwalker)

Počas svojej rečníckej reči Grenier vyjadril svoju vďačnosť za udelenie ceny a spomenul si, že pozdný herecký odkaz je ochranár. “Je pre mňa cťou získať ocenenie Ocean Leadership Award,” povedal. “Zdieľam Pavlovu zvedavosť nad tajomstvom oceánu a veľkým potenciálom, ktorý má pre nové objavy, ktoré obohacujú životy a inšpirovajú kuriozity nasledujúcich niekoľkých generácií.Já tiež zdieľam Pavlovu vášeň pre zdravie oceánov a uvedomujem si, že máme príležitosť vytvoriť skutočnú a trvalú zmenu, ktorá bude prospešná pre naše morské prostredie a nakoniec pre nás samých. “

SÚVISIACE: Scott Eastwood sa pripojí Fast & Furious 8 s pohyblivou správou o “blízkeho priateľa” Paul Walker

Sledujte celú slávnostnú udalosť vo vyššie uvedenom videu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 + = 83

map