Megan Fox pripúšťa dostať svoje telo späť po Baby číslo 3 bolo ťažké

Opýtajte sa každej novej mamy a oni vám povedia, že skákanie späť z mať dieťa nie je ľahký výkon. Zatiaľ čo celebrity môžu byť ľahšie ako niektoré, Megan Fox môže potvrdiť, že bez ohľadu na to, kto ste, to vyžaduje nejakú ťažkú ​​prácu.

Herečka a tvár Fredericka z hollywoodskej novej jesennej kampane sa otvorili extra o boji o získanie tvaru po narodení svojej tretej detskej cesty Journey River. “Veľmi tvrdo som pracoval,” povedala hviezda. “Tentokrát to bol pre mňa boj. Bolo veľa prechádzok a veľmi dlhých beží. Bolo to hrozné.”

Čo to urobilo ešte tvrdším? Nedostáva veľa spánku vďaka svojim nešťastným chlapcom, 13-mesačnej Journey, 3-ročnému Bodhi Ransomovi a 4-ročnému Noahovi Shannonovi. “Ja som nespal takmer rok, v noci som nespala,” povedal Fox, “ešte stále dojčím a [Journey] sa celú dobu prebúdzajú a potom prídu ostatní dva prebudil ma a tiež sa dostal do postele. “

SOUVISLOSTI: Brian Austin Green zdieľa zriedkavý pohľad na svoje “krásne deti”

S jej zaneprázdnenou kariérou a domácim životom sa ona a manžel Brian Austin Green pokúsia o nepríjemné dievčatko, ktoré chce tak zle? “Nie som [hľadá pre dievča],” povedala extra. “Viem, že Brian by chcel dievča, ale zdá sa, že je to oveľa náročnejšie, ak som nejaký náznak.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 − 13 =

map