Meghan Markle je proti Blake Lively za cenu Icon Style

Meghan Markle: Ikona štýlu.

Dobre, to nemusí byť samo najprv vec, ktorá vám príde na myseľ, keď si myslíte o vévodkyni z Sussexu (aj keď robí skvelú prácu so zreteľom na všetky kráľovské pravidlá, ktoré musí nasledovať), ale čo sa týka kráľovských fanúšikov, má vzrušenie pre módu, ktorá stojí za to oslavovať. Alebo prinajmenšom stojí za trofej.

Meghan Markle Teen Choice Awards lead
Foto Max Mumby / Indigo / Getty Images

Markle bola nominovaná na ocenenie Choice Style Icon v roku 2018 Teen Choice Awards a my držíme prsty prekročené, že sa na prezentácii objaví 12. augusta, či už vyhráva alebo stráca.

Ak chcete vziať domov, že presvedčený surf (áno, surf), bude musieť poraziť nejakú dosť tvrdej súťaže. K ďalším kandidátom patrí Blake Lively, Chadwick Boseman, Harry Styles, Migos a Zendaya, takže ak by ste chceli konflikt medzi royalmi a Hollywoodom, získali ste to. 

Ak Markle stans chcú, aby si ich všetko zvládla, môžu hlasovať (až do 10 krát za deň, za znepokojujúco venované), na stránkach Twitter a TeenChoice.com.

SÚVISIACE: Prečo Miley Cyrus Bailed na teen Choice Awards na poslednú chvíľu

Pravdepodobne sa dá povedať, že Markle v skutočnosti neposlúži svojmu najlepšiemu a najjasnejšiemu obradu (kráľovská povinnosť volá …), ale bývalá herečka by mohla ešte čoskoro pridať do svojho trofeje.

Vyskytla sa bzučanie, že by mohla byť považovaná za nomináciu na Emmy za jej prácu obleky, hoci šance na jej skutočné započítanie nom sú od tejto chvíle trochu štíhle obleky v minulosti nezískal presne vlny trofejí. 

Nikdy neviete, možno, že Markle je iskra prežíva v plnej sile. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 4 =

map