Meghan Markle nosí tieto topánky $ 120 za rok

Meghan Markle je zimný štýl je dokonalý. Naučila nás presne, na ktorú značku sa dostanete na luxusné zimné kabáty (Kate Middleton je tiež fanúšik!) A teraz nám ukazuje, ako nakupovať kvalitné topánky, ktoré sú tiež cenovo dostupné. Zdá sa, že Markle je posadnutý obuvou značky Kamik. Ak nie ste oboznámení so spoločnosťou so sídlom v Kanade, robia spoľahlivé (a štýlové) outdoorové topánky, ktoré môžete nosiť znova a znova.

Meghan Markle
Splash News, TheImageDirect.com
$ 120

NAKUPUJ TERAZ

Začiatkom tohto týždňa bol Markle spozorovaný a objavil sa v dvojici obuvi Kamena Sienna (120 dolárov, nordstrom.com). A to nie je jej prvýkrát kývať robustné topánky. Fotografovala ju niekoľko krát minulú zimu, takže jo, tieto deti sú vyčerpané.

SÚVISIACE VIDEA: Pozri 30 musí mať topánky za 60 sekúnd byt

 

Môžete chytiť pár ísť s ľubovoľnou výbavou, pretože prichádzajú v odtieňoch čiernej, hnedej a taupe s kožou alebo látkové úpravy z čoho vyberať. A oni sú len 120 dolárov, takže by ste si mohli dobre zásobiť a uistiť sa, že vaše prsty sú útulné, rovnako ako Markle to zima.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 6 =

map