Meghan Markle nosil džínsy a logo tričko na Kráľovskej angažovanosti

Ak ste členom britskej kráľovskej rodiny, obliekajte sa určitým spôsobom a nie náhodou. Šaty musia byť leštené, protokol je všeobecne dodržiavaný a je tu práčovňa zoznam špecifických pravidiel týkajúcich sa šatníka.

Ale to neznamená, že Royals nemôže byť príležitostný. Dokonca aj vyleštená Kate Middleton to niekedy oživil, ale v piatok ráno to bolo princ Harry a Meghan Markle na rade, aby veci neformálne. Počas návštevy kúpeľov v Anglicku pre tímy triedy UK pre hry Invictus v roku 2018 zasnúbený pár vystúpil na svojom najodľahlejším oblečení a navyše sa zhodoval.

Meghan Markle and Prince Harry
Samir Hussein / WireImage

Niektoré párové zápasy sa môžu cítiť bezdôvodné alebo skúsiť, ale to si vzali závideniahodne dobre.

Každý nosil polokošele značky Invictus Games, aby preukázal podporu tejto veci. Markle mala na sebe obľúbené džínsy čiernej bootcut Mother Denim (podobne tu) a olivovozelená Aritzia trench (podobný obchod tu), zatiaľ čo Harry si vybral košeľu s tmavými nohavicami a bundou Invictus Games.

SOUVISLOSTI: Všetky veci Meghan Markle sa vzdáva prinúteniu Harryho

Hry Invictus sú súťaž paralympijského štýlu pre zranených a zotavujúcich sa veteránov po celom svete a princ Harry ich založil v roku 2014 v Londýne.

Tohtoročné hry sa budú konať v Sydney v októbri, takže viac zariadení na hry Invictus Games je pravdepodobne v budúcnosti Harryho a Meghan.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

60 − = 58

map