Meghan Markle prejavuje lásku pre princa Harryho s náhrdelníkom “M” a “H”

Meghan Markle dokazuje, že láska skutočne robí najlepšie príslušenstvo.

Ak potrebujeme ďalšie dôkazy o tom, že medzi vecami sa skutočne stáva vážne obleky hviezda a princ Harry, herečka preukázala, že drží svoju britskú krásu blízko, aj keď je preč na svojich kráľovských stykoch s novým kusom zmysluplného, ​​ale jednoduchého šperku, ktorý hovorí, že všetko.

35-ročné zlaté zlaté náhrdelník Maya Brenner (240 dolárov za 1 list, markandgraham.com), ktorý predviedol v nedávnom vystúpení v kanadskom Toronte, obsahuje iniciály “M” a “H” a jemné ozdoba musí byť konečným dielom #RelationshipGoals.

EXCLUSIVE: **PREMIUM EXCLUSIVE RATES APPLY**NO SUBSCRIPTIONS** Prince Harry's girlfriend and Suits actress, Meghan Markle is seen shopping for flowers in Toronto. Meghan, who was happy to be photographed leaving an up-market flower shop, greeted the photo
Splash News

Usmievajúca sa Markle sa zamilovala do lásky, keď vychádzala s novými šperkami a kyticou a z dobrých dôvodov! Jej 32-ročný priateľ, ktorý práve absolvoval kráľovskú dvojtýždennú prehliadku Karibiku, sa ubezpečil, že sa ocitne na ceste domov a strávil celú nedeľu s brunetovou krásou na jej domovskom Toronte.

SÚVISIACE: Sladké gesto princa Harryho pre Meghana Markleho je rovno z Rom-Com

VIDEO: 11 dôvodov, prečo by Meghan Markle urobil veľkú kráľovskú

 

Budeme sledovať ten istý náhrdelník na Harryho. Koniec koncov, milovaný pár sa nestaral o športové “svoje a jej” šperky, ktoré predtým robili vlny s rozkošnými zodpovedajúcimi modrými korálkami.

Mohla by Markle ďalšia veľká šperky kus diadém? Prekračujeme prsty!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 − 75 =

map