Meghan Markle svadobné šaty by mohlo byť nie tak jemné kývnutie na kráľovnú Alžbetu

Meghan Markle svadobné šaty sú veľmi pod zábaly, ale to nezastavilo verejnosť hádať, ktorý návrhár sa rozhodne robiť šaty. Alexander McQueen, Roland Mouret a Inbal Dror sú traja súperi, o ktorých sme sa dozvedeli, ale podľa kráľovského experta môže Markle ísť s tradičnejším výberom.

“Viem, že inteligentné peniaze – pokiaľ ide o bookmery – sú na Stewarta Parvina, ktorý je jedným z komodít kráľovnej. To by bolo veľmi, veľmi šikovný výber, ak je to pravda, “Katie Nicholl, autorka Harry: Život, strata a láska, povedal V štýle.

Meghan Markle, Prince Harry
Karwai Tang / WireImage

“Myslím, že to bude šikovná voľba, pretože by mala dostať svoje drobné body s kráľovnou a iste s londýnskymi módnymi brigádami, pretože si myslím, viete, že sa presťahovala do hlavného mesta a že sa plaví pod vlajkou Londýna z hľadiska módy, ako to urobila Kate, bude pre ňu veľmi skvelá vec. “

Pokiaľ ide o tkaninu a siluetu šiat, môže to pre divákov doma prekvapiť. Zatiaľ čo Markle predtým povedala, že slnečné saténové šaty značky Carolyn Bessette-Kennedy sú jej obľúbené celebrity svadobné šaty, Nicholl si myslí, že pôjde s niečím oveľa konzervatívnejším na jej svadobný deň.

SÚVISIACE: Všetko, čo vieme o svadobných šatách Meghan Markle

“Pokiaľ ide o štýl, povedali mi, že chce niečo celkom tradičné. Že chce niečo, čo obsahuje čipky a ona je veľmi rád na rukávy nejakého popisu, čo by všetko naznačuje, že nebudete vidieť sexy, slinky šaty la Pippa Middleton na svadbe Kate, “povedala.

“Myslím, že by nás mohla prekvapiť niečím celkom tradičným, veľmi krásnym, možno aj trochu konzervatívnym. A myslím, že keď sa pozeráte na Windsorský hrad ako pozadie, to je presne to správne znamenie, ktoré máš zasiahnuť. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map