Meghan Markle zažíva slabú skriňovú funkčnú poruchu a internet sa vypne

Pri príležitosti 37. narodenín sa Meghan Markle milostivo vydala svoje vlastné slávnosti na oslavu priateľky z detstva Harryho van Straubenzeeho a jeho súčasnej manželky Daisy Jenksovej na ich svadbe v sobotu. 

Vévodkyňa z Sussexu sa objavila na ceremónii v elegantnom, ale cenovo dostupnom oblečení od klubu Monaco, spárovaním svojho kráľovského súboru s dvojicou čerpadiel Aquazzura, fascinátorom svojho obľúbeného milovníka Philipa Treacyho a spojkou Kayu so zlatou sponou. 

Ako vždy, Meghan sa zdalo, že nie je na jednom mieste. Avšak, keď mávali na divákov mimo kostol, Meghan náhodou zažiaril náznak čiernych čipiek. Rýchlo sa zotavila a upravila horný gombík šiat, ale sociálne médiá rýchlo kritizovali nepatrný porucha v šatníku. 

Karlík Van Straubenzee Wedding
Karwai Tang / Getty Images

“Meghan vystúpil v tmavej farbe ako niekto, kto chodí na pohreb, a zámerne sa k nemu prihnala podprsenkou?” napísal užívateľ Twitter. “Nevesta, 27 a ženícha, 30, vyzerajú mladšie a roztomilé, ale Meghan ukradol show so svojou úmyselnou poruchou v šatníku.”

Avšak iní tvrdili, že peekaboo z čipky je z tielka: “Má na sebe camisole, že nie je žiadna funkcia šatníka. Nemôžete pre vás raz zastaviť s kritikou, zakaždým, keď Meghan vystúpi, nájdete niečo, na čo si môžete sťažovať? ” 

Iba jedna osoba môže vyriešiť túto rozpravu: Kráľovná Alžbeta, budeme čakať na váš verdikt. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 3 =

map