Meghan Markleova polovica-sestra vzala vinu za jej otca je scéna foto

Povedzte, že to nie je tak – tie roztomilé fotky Megaana Markleho odvážneho otca pripravujúceho sa na kráľovskú svadbu boli predstavené a nevlastná nevlastná sestra Samantha berie vinu.

Thomas Markle, ktorý má v sobotu stále chodiť dcéru do uličiek, údajne sa dohodol s paparazzi a potom si vybral peknú výhru.

V sérii fotografií môže byť Thomas vidieť čítanie knihy o Anglicku, prehľadávanie fotografií Harryho a Meghana v internetovej kaviarni, spracovanie a dokonca získanie merania pre prípad. Denník publikoval správu, v ktorej tvrdí, že Thomas Markle prišiel do miest s fotografom Jeffom Raynerom a predstavil si fotografie. Správa tiež tvrdí, že muž, ktorý meria Thomas Markle na oblek, je v skutočnosti asistentom v obchodoch s party.

princ Harry And Meghan Markle Attend Anzac Day Services
WPA Pool / Getty Images

Očakáva sa, že Thomas odcestuje do Londýna tento týždeň a stretne sa s rodinou princa Harryho po prvýkrát pred sobotou svadby a ešte sa o diskusii o fotografiách ešte nemôže vyjadriť. Jeho ostatné deti však nemali problém s vysvetľovaním.

Thomas Markle Jr., Meghanův nevlastný brat, povedal Zrkadlo že jeho otec je “hlboko rozpakaný” a “úprimne sa ospravedlní Megovi.” Medzitým jeho sestra Samantha odporovala vyhláseniu Thomasa Jr, povediac: “môj otec nehovorí svojmu bratovi” a prevzal zodpovednosť za škandál.

Súvisiace články: Rihanna má legitímny dôvod, prečo sa nezúčastňuje kráľovskej svadby

“Zlé tlaky na môjho otca, ktoré robia fotené fotografie, je moje chyba. Médiá ho nespravodlivo vyzerali zle, a tak som navrhol, aby urobil pozitívne fotografie v prospech kráľovskej rodiny. Netušili sme, že by ho využili. Nešlo to o peniaze, “napísala na Twitteru.

“Musím povedať, že som úplne vinníkom,” povedala Samantha na britskej talk show Voľné ženy Pondelok. “Ako vieme, médiá môžu mať vo svojich príležitostných dňoch veľmi neuspokojivé fotografie ľudí a vyfukovať ich neúmerne. Povedal som, viete, svet nemá tušenie, že sa dostanete do tvaru a robíte zdravé veci. Neponúkajú vám fotografie nákupu zeleniny a PH vody. Fotografia vás ako neopatrné spôsoby, ako môžu. “

“Tak som to navrhol. Existuje veľa skúmania, že to boli peniaze motivované, nebola. Bol to môj návrh, aby sme mu pomohli a využili kráľovskú rodinu, aby všetci vyzerali dobre a zobrazovali vás ako ste – v tvare a robení zdravých vecí. “

Samantha tiež nemá so svojou nevlastnou sestrou skvelý vzťah, verejne vysielala jej nespokojnosť nad tým, že nedostala pozvánku na kráľovskú svadbu. Jej mená, pôvodne s názvom Deník sestry princeznej Pushyovej, budú k dispozícii niekedy v tomto roku.

Bez ohľadu na to, kto hovorí pravdu v tomto prípade, Kensingtonský palác nemôže byť nadšený.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 + = 19

map