Meghan Trainor nové hudobné video pre “Nie” ukazuje Pop hviezdy v úplne nové svetlo

Meghan Trainor prešla ďaleko, odvtedy, čo v lete 2014 urobila vlny so svojím singlom “All About That Bass”. Nielen, že prináša Grammyho víťaza do svojho resumé, ale jej najnovších singelov v novej éry pre Trainor. Preč sú retro odevy a sladké popové skladby, ktoré nás zahárali. Namiesto toho hviezda nám hovorí áno svojmu novému singlu “Nie”, dievčenskú mocnú hymnu, ktorá ukazuje, že speváčka objíma svoj vnútorný zlosť.

V súčasnej dobe vydala spoločnosť Trainor hudobné video pre “nie” z jej nadchádzajúceho albumu Ďakujem, a je bezpečné povedať, že ste ju nikdy predtým nevideli. Oblečená v celkom čiernej súprave, ktorá je vybavená šnúrkami a kovovou bundou, Trainor je neopodstatnená, keď silne prechádza otvorením videa, ktorý spieva texty na trať. Potom začne divoký tanec, ktorý obsahuje nejaké hlúpe pohyby, ktoré sme si istí, že budete napodobňovať zakaždým, keď počujete túto skladbu.

SÚVISIACE: Meghan Trainor flaunts jej tanečné podlahy pripravený štýl v poslednej kampani Skechers

Sledujte video pre “Nie” vyššie a snažte sa, aby ste nedostali chytľavú stopu v hlave.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − = 29

map