Melania Trump prináša späť Pussy-Bow, aby narazil na “ničivú” povahu sociálnych médií

Prvá dáma Melania Trumpová nie je fanúšikom jednej veci: nepoužívané používanie sociálnych médií, čo je pravdepodobne trochu blízko domova, nie?

Urobila to jasne v pondelok v Rockville v Marylande, kde Trump naďalej hovoril proti kyberšikaniu ako súčasť kampane “Be Best”, programu, ktorý spustila v máji s cieľom riešiť blaho detí a tiež zvyšovať povedomie o nebezpečenstve online šikanovania a účinky zneužívania opiátov.

Jeden týždeň po tom, ako sa prezident Trump dostal na Twitter, aby zavolal Omarosu Manigault Newmanovú “plačúcu nízku život” a “psa” uprostred vydania knihy “rozprávať”, Unheded: účet Insider’s Trump White House, Melania riešila správanie, ktoré znie veľmi dobre. “Pozrime sa na to: väčšina detí si viac uvedomuje výhody a úskalia sociálnych médií ako niektorí dospelí, ale stále musíme urobiť všetko pre to, aby sme im poskytli informácie a nástroje pre úspešné a bezpečné on-line návyky,” povedala k CNN. Ktorým dospelým hovoríte, Melania?

US-politika-TRUMP-kyberšikana
SAUL LOEB / Getty Images

Pokračovala: “V dnešnej globálnej spoločnosti sú sociálne médiá nevyhnutnou súčasťou každodenného života našich detí. Môže byť použitý mnohými pozitívnymi spôsobmi, ale môže byť tiež deštruktívny a škodlivý pri nesprávnom použití. To je dôvod, prečo sa spoločnosť The Best rozhodne zamerať na dôležitosť výučby našej budúcej generácie, ako sa správa bezpečne a pozitívne v on-line prostredí. “

Zatiaľ čo riaditeľka pre komunikáciu Melanie Stephanie Grishamová tvrdí, že pracuje úplne nezávisle od Donalda – a že by sa nemali čítať jej prejavy a šatníky – je ťažké nerozumieť posolstvu prvej dámy ako priamu ránu na znaky, ktoré jej manžel získal pre (čítaj: agresívne tweeting).

najprv Lady Melania Trump Attends Cyberbullying Prevention Summit In Rockville, Maryland
Chip Somodevilla / Getty Images

V skutočnosti jej činy – a móda – dokazujú, že často, úmyselne ide proti tomu, čo Donald chce. Nedávny New York Times profil, napríklad, naznačuje, že Melania na sebe niesla dnes neslávny sako “I really care, do u?”, aby som navštívila zariadenia pre zadržiavanie migrantov ako reakciu na kritikov, ktorí nemilovali myšlienku svojho cestovania stretnúť sa s rodinou napriek tomu, že Trump je “nula “tolerancia” prisťahovaleckej politiky.

ako The Guardian poukazuje na to, že Trump často nosí veci, ktoré upozorňujú na veci, ktoré jej manžel nenávidí. Po rozpade správy o škandále Stormy Daniels, Melania mala na bielom plášti v roku 2018 Úniu, pohľad, ktorý sa podobal na niečo, čo Donaldov bývalý politický súper Hillary Clinton nosil. A toho istého týždňa Prístup do Hollywoodu uvoľnené pásky prezidenta hovoria o popadnutí žien “v mačička,” Melania sa objavila v ružovej kundičke-luk Gucci košele na prezidentskej diskusii v októbri 2016.

US-HLASUJTE-DISKUSIA
AFP / Getty Images

Ktorý nás privádza k oblečeniu v pondelok.

Okrem prepustenia negatívneho správania sa na sociálnych médiách v priebehu svojho prejavu “Be Best” Melania konzervatívne oblečila, ale tiež vyložila položku, ktorú pravidelne nenosí: blúzka kundičky. Stvárnila to s čiernymi nohavičkami, špičkovými čerpadlami a čiernym sako cez rameno, takže levanduľový odtieň jej vrcholu vyniká zo všetkého ostatného. Mohla to nosiť, aby naznačila, že je to Donald, nie niekto iný, nie deti, ktorý by mal zdokonaliť svoje “deštruktívne” sociálne médiá? Možno.

SÚVISIACE: Melania Trump letí do New Yorku raz za mesiac navštíviť jej účes

najprv Lady Melania Trump Attends Cyberbullying Prevention Summit In Rockville, Maryland
Chip Somodevilla / Getty Images

Grisham (jej hovorca) však už odhalila akúkoľvek súvislosť medzi jej komentármi a činmi prezidenta. CNN sa Kate Bennett priamo spýtala jej na ironiózu situácie, na ktorú odpovedala: “Ona to riešila predtým. Je si dobre vedomá kritiky, ale to ju neodradí od toho, aby robil to, čo považuje za správnu. “

“Dúfam, že väčšina ľudí v tejto krajine je hrdá na to, že majú silnú a nezávislú prvú dámu, ktorá má v srdci najlepšie záujmy detí – viem, že som,” pokračoval Grisham. Nezávislý? Určite to znie ako ona a Donald aj naďalej žijú v dome rozdelenom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 + = 65

map