Melania Trumpová skutočne vyzerala vystrašená po jej handshake s Putinom

Melania Trump sa minulý týždeň v Helsinkách vo Fínsku pozerala na všetky druhy #shook. 

Doba tváre Donalda Trumpa s ruským prezidentom Vladimírom Putinom bola, historicky prinajmenšom povedané. POTUS čelí vážnemu odporu, pretože nielen chválil svojho kontroverzného náprotivku, ale najprv veril ruskému vodcovi, keď povedal, že Rusko sa nezasahovalo do amerických volieb v roku 2016 – aj napriek tomu, že americké spravodajské agentúry obvinili 12 ruských agentov za hackovanie Demokratický národný výbor a Clintonova kampaň pár dní predtým. A na trošku lepšiu poznámku (hádam?), Trump urobil veci úžasne viac nepríjemné po tom, ako hádzal futbalovú loptu. Putin ho daroval do lona svojej ženy Melanie.

prezidenti of Russia and the United States meet in Helsinki
Valery Sharifulin / Getty Images
prezidenti of Russia and the United States meet in Helsinki
Valery Sharifulin / Getty Images

Ale nič to nepredstavuje.

Twitter odhalil zábery z stretnutia a teraz, keď všetci poukazujú na to, že po chvíli, keď Putina ruku otriasla, prejavuje Melania do jedného z absolútnych hrôzy. Pozrite, nie sme čiastoční pre niekoho v tejto Brady Bunchovej, ale môžete ju obviňovať? Ak by sme mali pozdraviť niekoho, čo John McCarin označil ako “kriminálnik a vraha”, ktorý má v čudobe aj čierny pás, mali by sme spustiť opačnú cestu.

V klipu sa Melania najprv zdráha dotrieť Putinovu ruku, usmiala sa na neho a urobila očný kontakt a pravdepodobne povedala niečo zdvorilé. Ale niekedy po tom, čo sa dotknú, tvár padne na zem a naozaj vyzerá zúfalo.

Melania Face Lead
YouTube / NBC News

“Je z neho vystrašená,” uviedol jeden používateľ na Twitteru. Niektorí z nich ponúkli svoju empatiu: “Začal som cítiť pre ňu.”

Súvisiace: Palác skutočne odpovedal na povesti, že princ Willliam a princ Charles Snubbed Trump

Vyzerá to takto, hm?

Kto vie, že Melania naozaj myslí, ale vieme, že v minulosti odborníci na telo potvrdili, že v niektorých diplomatických vystúpeniach sa v jazyku tela prvej dámy hovorí, že by rada bola inde, predstavovala “ako mŕtvola” a zobrazovala výrazy ktoré naznačujú “mierny strach”. Možno je len rád, že sa Donald nesnažil znovu držať ruku?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map