Melissa McCarthyová je prvou ženou, ktorá získala Comedic Genius Honour na MTV Movie Awards

Melissa McCarthyová nie je prvou ženou, ktorá sa privíta ako komediálny génius, ale je prvou, ktorá si odovzdala ocenenie tohto mena. Vedúca dáma Šéf bol ocenený treťou cenou Comedic Genius Award na 2016 MTV Movie Awards tento víkend.

medovka mccarthy 2
Kevin Mazur

“Možno som prvou ženou, ktorá získala toto ocenenie, ale určite si to určite nie je prvá, ktorá si ju zaslúži,” povedala po prehliadke davu na javisku. “Myslím, že som chôdzou ľudskou mozaikou iných pozoruhodných vtipných žien, ktoré som miloval a študoval v priebehu rokov a ja som tu len kvôli [ich].”

medovka mccarthy 1
Kevin Mazur

vyzvedač hviezda poďakovala ženským komediantom ako Lucille Ball, Bette Midler a Whoopi Goldberg za to, že ju inšpirujú, a predtým jej dali výkrik matke, ktorá jej povedala, aby zabudla na to, že je sympatická a “milujúco ísť za zabíjanie”.

SÚVISIACE: Proklouznout vrchol na všetky hviezdy na 2016 MTV Movie Awards Red Carpet

Ako jej nový film, Šéf, prevezme pokladnicu, je jasné, že cena je zaslúžená. Po stopách predchádzajúcich víťazov Will Ferrell a Kevin Hart, zdá sa, že táto vtipná slečna nie je zastavená.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map