Miami Insider: Dayssi Olarte de Kanavos je Sizzling Hot Spots

Na počesť Miami Swim týždeň, InStyle požiadal o sociálne zariadenie Dayssi Olarte de Kanavos, žena o meste a čomajiteľ The Ritz-Carlton, South Beach, kde vidieť a byť vidieť v južnom meste. Dokonca aj keď nie ste nakupovanie v bikinách (čo je tu vážne normálne), stále si môžete vyzdvihnúť svoje veci na týchto desiatkach horúcich miest.

Ritz Carlton South Beach
Zdvorilosť Ritz Carlton

Najlepšia plážová scéna: “Južne od 23. ulice sú pláže, kde sú širšie a rozsiahlejšie. Mám rád Nikki Beach a The Mansion. “Obaja sú známi ako tanečníci na stoloch a voľne sa rozvíjajúci Champagne.

Najlepšia strana s bazénom: “Miestna tradícia spočíva v tom, že Shelborne Wyndham Grand South Beach má najlepšie spoločenské slávnosti pre tých, ktorí vedia. ”  

Najlepšie vyberanie barov: “Milujem práve teraz dve úplne iné miesta: funky Radio Bar a stále tak elegantnú kresbu Albert Trummer.”

Najlepšia fantazijná večera: “Casa Tua je vždy ideálnym miestom pre skvelé jedlo a potom tancovanie v súkromnom klube.” Nikdy neubližuje obliekanie a útulnosť až po záchranca, aby sa dostal dovnútra. 

Najlepšie dievčatá: “Moji priatelia a ja by sme začali s návštevou Ma Maison de Beaute pre” noc v meste “kúpeľné služby a potom by sme sa obesili na nádherné streche na Juvia.To je vždy hit.To má všetko: jedlo, dekor, atmosféru a vrah. “

Najlepšie brunch: “Neexistuje brunch ako Ritz-Carlton, South Beach, hoci som očividne trochu čiastočný! Máme stanice sushi, vyrezávané mäso, kaviár … je to sen gurmánov.

Ritz Carlton South Beach
Zdvorilosť Ritz Carlton

Najlepší obchod: “Mám rád Webster za svoju perfektne vyskúšanú vysokú módu.” 

Najlepšie skryté skvosty: “Môj obľúbený hudobný obchod oslavuje desať rokov tento rok a je ukrytý v Little Haiti, nazývaný Sweat Records a tiež sa teším na stolovanie na mojom obľúbenom steakhouse z New Yorku Quality Meats, ktorý sa práve otvoril.” 

Najlepšie Must-Do: “Žiadny výlet do Miami nie je bez prehliadky umenia v kolekcii de la Cruz, návšteva Wynwoodu a prezeranie hry Miami Heat.”

FOTKY: 25 spôsobov cestovania v štýle

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

32 + = 33

map