Michael Strahan navrhol nový favorit pre pánov – tu je to, ako sa slávi

Úspešní športovci sú zvyknutí nosiť polyester dresy a sweatpants na ihrisku, ale akonáhle konečný bzučiak zvoní, zapnutý móda je jeden prvok, ktorý nastaví športové superstars od ostatných.

“Ľudia nemajú zadekočné športy s módou, ale ak ste niekedy boli v šatni a nosili niečo zlé, rozhodne o tom počujete. Nikdy ju nežiješ, ” bývalý rekordný NFL pro Povedal Michael Strahan V štýle v stredu na úvodnej strane svojho nového Zbierka Michael Strahan pre JCPenney riadok.

Oblečený v elegantnom obleku s farebnou fialovou kravatou Žiť s Kelly a Michaelom spolusiteľ s veľkým počtom kusov z kolekcie, ktorý zahŕňa ostré šaty, ostré šaty, zavesené pásy, podväzky, farebné väzby, kabáty a blejzre.

michal Strahan/JCP
Dimitrios Kambouris / Getty Images

Vo vnútri osvetleného miestnosti osvetľovali radové sochárske modely Strahanove predmety, zatiaľ čo hostia ako Usher (nižšie), Taye Diggs, Hilaria Baldwin, Kevin Jonas a Dascha Polanco prechádzali medzi barmi, na ktorých bol Johnny Walker, a minulými strategicky vyrovnanými stanicami na čistenie obuvi. Broadway obľúbený Diggs, Strahanov priateľ, zvládol umenie spájať vysoké a nízke figúrky. “Mám na sebe tenisky s oblekom. Bol deň, kedy by som to neurobil, “povedal V štýle. “Začínam rozširovať svoje obzory, pokiaľ ide o určité štýly. … Uvidíme, čo má budúcnosť. “

Kľúčové informácie: Kendall Jenner nosí plunžerový súbor – pozrite si jej odvážny parížsky vzhľad

ceremoniár
Dimitrios Kambouris / Getty Images

A zatiaľ čo všetky vystavené kusy boli pre mužov, dámy boli tiež v slávnostných duchoch. “Je tu niečo veľmi sexy, elegantné a zostavené,” povedal Baldwin o mužoch v oblekoch. “Mám syna, ktorý je 3 mesiace a samozrejme je to tak divné, že ho teraz môžem dať do obleku, ale som tak nadšený … za pár rokov bude mať taký pekný malý oblek. Už to plánujem. “

Strahan neskôr odprezentoval kľúčové slová rady pre tých, ktorí chcú sledovať perfektný oblek. “Mal by si urobiť oblek, aby si bol istý, dám ti nejaký švih,” povedal. “To je najdôležitejšia vec pre toho, kto nájde oblek, ktorý sa hodí správne – aby ste sa na to dostali, máte pocit, že ste najsilnejší muž, ktorý chodí v miestnosti.”

joe Jonas
Dimitrios Kambouris / Getty Images

Hoci Joe Jonas, ako DJ pre túto udalosť, úspešne tlmil veľa večerných rozhovorov, Strahan sa výrečne diskutoval o svojom novom koncerte a zdieľal, že jeho zapojenie do procesu tvorby zahŕňalo všetko od výberu použitých textílií, loga a hrúbky kĺbov , “Ak nebudete mať vášeň pre to, nestojí to za to,” povedal.

SÚVISIACE: Ako si umyť svoje svetre doma

Ste Strahan sa obrátil k Kelly Ripovi, jeho Žiť s co-hostiteľ, pre módnu inšpiráciu? “Ja nemám šaty ani päty, takže je pre mňa veľmi ťažké, aby som sa k nej obrátil,” povedal žartovo. A zatiaľ čo blonďajšia vtipná slečna mohla byť v mestách za rodičovskú noc jej dcéry, obaja plánujú chvíľu obliekania. “Bola to prvá osoba, ktorá zavolala a ona povedala:” Michael, chcem, aby si oblek v istej veci urobil to isté ako na sebe, pretože chcem, aby sme ísť ako dvojčatá, “čo by bolo neuveriteľné.” pripustil. “Musíme to urobiť. Stále sa to stane. “

Navštívte stránku jcpenney.com na nákup novej kolekcie Strahan.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

46 − = 36

map