Michelle Obama aktualizuje jej životopis v veselom náčrte: “Musím zmeniť svoju adresu!”

Prvá dáma v Spojených štátoch, právnik, spisovateľ Let Girls Learn founder … nie je popretie, že Michelle Obama má pôsobivý životopis a po štvrtok FLOTUS môže do zoznamu pridať titul “expert FAFSA”.

Mama dvoch, ktorá sa nestala tajomstvom svojej vášne pre vzdelanie, sa objavuje v novom náčrte pre College Humor, v ktorom sa vysokoškolský študent súťaží o bezplatné peniaze na vysokú školu vyplnením bezplatnej žiadosti o federálnu pomoc študentov, známej aj ako FAFSA.

V hernom segmente sa nazýva Dáme vám zadarmo peniaze na vysokú školu, bakalár hostiteľ Chris Harrison žiada študenta, Adrian Miller, základné otázky od FAFSA. Na otázku: “Aké je tvoje meno?” zmätený Miller sa pozerá na záchrannú línku telefon-priateľ, ktorá vám pomôže dostať sa cez aplikáciu.

To je doba, keď pani Obama dostane telefonát. Prvá dáma – ktorá je zaneprázdnená aktualizovaním svojho životopisu s opismi ako “Najlepší verejný rečník” a “Ako prvá dáma v Spojených štátoch, som sa rovno hore zachytenie na 8 rokov” v očakávaní konca manžel Barack Obama posledné funkčné obdobie prezidenta – odpovede z jej bydliska len o niekoľko mesiacov, v Bielom dome. 

Našťastie, Michelle je schopná nechať Adriana poznať svoje vlastné meno a po tom, ako prvá dáma zavesí, sa s úsmevom vráti späť k svojmu životopisu. “Odišlo len pár mesiacov,” hovorí. “Och, musím zmeniť svoju adresu.”

SOUVISLOSTI: Prezident Obama sa pokúša rozdeliť ako posledné päť Navštívte Biely dom

Sledujte celý náčrt kliknutím na vyššie uvedené video.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 − 36 =

map