Michelle Obama je obraz elegancie v kvetinovej šaty Naeem Khan na štátnej večeri na Kube

Havana je momentálne obrazne a doslova horúca, ale to neznamená, že Obamové sú obeťami vlhkých temps na svojom orientačnom výlete na ostrov Kuby. Po objatí tropík v bielej, bez rukávov kvetinové Carolina Herrera šaty s elegantné a pohodlné zodpovedajúce byty, prvá dáma Michelle Obama oblečená na deviaty v pondelok na štátnu večeru s prezidentom Obamom a kubánskym prezidentom Raul Castro v paláci revolúcie.

Jej báječný dizajnér pre túto príležitosť? Naeem Khan, WWD potvrdí. Plne vyšívaná kvetinová šatka spárovaná dobre s vánočným nastavením miestneho prostredia Karibiku, čo je možno dôvod, prečo sa Obama taktiež rozhodla prečnievať vlasy späť do voľne viazaného konca a pristúpiť s visiacimi oranžovými náušnicami, patentnými čiernymi koženými čerpadlami a čiernou spojkou. Kódex oblečenia údajne volal po “príležitostnom kokteilu” a politická osobnosť s oomphom odborne splnila všetky očakávania.

Dokázala, že vždy bola zástancom módy – nosila šaty a kabát kubánsky narodený dizajnér Isabel Toledo, založený v New Yorku, na inauguráciu prezidenta Obamu v januári 2009, ktorý postavil bar vpravo od svojho Bieleho domu, matka dvoch tiež údajne zaplatila pondelok popoludní návštevu Fabrica de Arte, centra, ktorá sa zameriava na kubánske umenie, architektúru, dizajn a samozrejme módu. Ona údajne nosila čierne a khaki tlačené šaty.

FOTKY: Najlepšie vyzerá Michelle Obamovej niekedy

Počas historickej návštevy si budeme vedieť dávať pozor na to, aký je prvotriedny vzhľad prvej dámy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

72 − = 62

map