Michelle Obama musí byť hrdá! Proteje Yara Shahidi sa dostala do každej jednotlivej vysokej školy, ktorú uplatnila

Po tom, ako minulý mesiac Yara Shahidi neformálne odhalila, že bývalý FLOTUS Michelle Obama napísal jej odporúčací list pre svoje vysokoškolské prihlášky, černasté hviezda odhalila, že konečne získala výsledky. “Vstúpil som do každej vysokej školy, na ktorú som požiadal,” povedal Šahidi sedemnásť. “To je naozaj vzrušujúce, minulý týždeň som to všetko našiel a moje plány na vysokú školu sú všetky vo vzduchu, ale v nasledujúcom mesiaci sa rozhodnem.”

Samozrejme, Obama nie je jediným dôvodom, prečo bol Shahidi prijatý do dvoch Ivy ligy, štyri štátne inštitúcie a jedna historicky čierna vysoká škola. Len jeden rozhovor s ňou vám ukáže, aký je inteligentný, riadený a dobre zaokrúhlený, a tiež udržiavala 4,6 GPA v škole, a to všetko za účasti na jej hitovej show ABC. Okrem toho má Shahidi vášeň pre inšpiráciu mladých ľudí a spolupracovala s Obamou na svojej vzdelávacej iniciatíve Let Girls Learn – okrem iných (samostatných) projektov.

Rovnako ako Obamova dcéra, Malia, si 17-ročná herečka rozhodla, že si odoberie rok, kým sa vydá na univerzitu. Vlani v októbri Shahidi vysvetlila, prečo chcela urobiť rok medzery ľudia, “Viem, keď oznámila Malia Obama, že sa odkladá, ale mám pocit, že je zaujímavé, že poznám toľko ľudí, ktorí odkladajú.”

❤️❤️❤️❤️❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Yara (يارا) Shahidi (@yarashahidi)

“Je to viac, než len sa potulovať alebo len sedieť a pozerať sa na stenu, ale tiež mi dá príležitosť pracovať,” povedal Shahidi. “Pracujem viac ako polovicu môjho života a to bolo vždy vyrovnané so školou a všetkými ostatnými povinnosťami, takže aby som sa mohol zamerať na prácu a zamerať sa na konkrétne záujmy, bude pekný, kým si vyberiem kariéru a vybrať to, čo chcem študovať a svoju životnú cestu. “

WATCH: Blackish Star Yara Shahidi zdieľa príbehy za scénami!

 

Keď thesp vstúpi do svojho prvého ročníka, plánuje zdvojnásobiť majstrovstvo afrických amerických štúdií a sociológie. “Rovnako ako chcem mať voľný čas, mám rád výzvu,” povedala sedemnásť jej rozhodnutia zdvojnásobiť hlavné. “A tak sa skutočne vráti k bodu, že chcem študovať čo najviac a riešenie je dvojitá.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 − = 70

map