Michelle Obama narazí na vlastné Brandon Maxwell pre štátnu večeru v Bielom dome

Michelle Obama bola v bielej vízii pre Štátnu večeru v Bielom dome na počesť singapurského premiéra Lee Hsien Loonga a jeho manželky v utorok večer. Pre prvotriednu udalosť na čiernu kravatu sa prvá dáma obrátila k módnemu režisérovi Lady Gagy Brandonovi Maxwellovi.

Maxwell vytvoril pútavý zvyk, krepové šaty bez ramienok zo slonoviny s výrazným výstrihom, ktorý sa preplnil do rozdeleného vlaku pre FLOTUS. A na základe nižšie uvedenej fotky bol jej manžel, prezident Obama, veľkým fanúšikom tohto vzhľadu.

michelle Obama White House State Dinner - Embed
Manuel Balce Ceneta / AP Foto

SOUVISLOSTI: Michelle Obama prináša prejav v demokratickej národnej konvencii v Kráľovskej modrej oblohe Christian Siriano

Prvá dáma vyzerala ohromujúco s vlasmi vytiahnutými späť v elegantnom nízkom šiškóne a náušniciach. Čisté línie a pozoruhodná silueta moderného gulášového oblečenia pripomínajú Oskarské šaty Maxwell určené pre Gaga začiatkom tohto roka. Relatívnym nováčikom na módnej scéne sa Maxwell rýchlo dostal do srdca niektorých najslávnejších svetových dám, vrátane supermodelka Karlieho Klossa, ktorého obliekol (aj v bielej farbe) na 2016 Met Gala.

VIDEO: Michelle a Barack Obama sú najhlbšie biele domáce momenty

 

Štátna večera – 12. miesto pre obamov počas ich osem rokov v Bielom dome – znamenalo 50. výročie dvojstranných vzťahov medzi USA a Singapurom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − 58 =

map