Michelle Obama sa zhorší, keď ju Barack prekvapí s výročím poctu

Áno, Michelle Obama je žiariaca – je to napokon jej 25. výročie svadby.

Bývalý FLOTUS omráčil v čiernych pinových pruhovaných šatách s okrúhlymi kovovými ozdobami spárovanými s čiernymi čerpadlami, keď zasiahla pózovanie so Shondom Rhimesovou na Pennsylvánskej konferencii pre ženy v utorok.

tk
Marla Aufmuth / Getty

Obama bol po ruke, aby odovzdal Bielemu domu jednu z jej príliš málo a ďaleko od verejných prejavov a poskytol jej sympatie obetiam natáčania Las Vegas, keď začala. “Moje srdce ide o obete a rodiny,” povedala počas diskusie, ktorú moderoval škandál tvorca.

SÚVISIACE: Michelle Obama označí 25 rokov manželstva s Throwback Snap

Ako však pokračovala a rozprávala sa o problémoch žien, čoskoro ju prerušil jej manžel Barack Obama, ktorý ju prekvapil dotýkajúcim videozáznamom pri oslave svojho výročia počas udalosti.

“Musel som havarovať túto stranu, pretože dnes sme boli ženatí 25 rokov,” povedal bývalý POTUS. “Myšlienka, že by ste sa so mnou strávili štvrť storočia, je pozoruhodnou skúškou toho, čo ste svätý, úžasný, trpezlivý človek.”

“Bolo to pre mňa oveľa jednoduchšie, pretože skutočnosťou je, že ste boli nielen mimoriadnym partnerom, nielenže ste boli skvelým priateľom, niekým, kto ma vždy mohol rozosmiať, niekým, kto by vždy uistite sa, že som nasledoval to, o čom som si myslel, že je správny, ale ste aj príkladom pre naše dcéry a pre celú krajinu, “pokračoval..

Michelle začala roztrhať, keď Barack hovoril o svojej “sile, milosti, odhodlanosti a čestnosti.” Ale ešte nebol.

“Nie je divu, že keď vás ľudia spoznali tak, ako som vás poznal, zamilovali sa,” dodal. “Je to naozaj najlepšie rozhodnutie, ktoré som kedy urobil, aby som bol dostatočne vytrvalý, aby som vás požiadal o dátum.”

Akonáhle skončilo video, vtipala sa k davu a Rhimesovi a povedala: “Radšej sa vrátim domov.” Sledujte video tu:

 

Barackov slávny hold prišiel pár hodín po tom, čo Michelle zdieľala správu o Instagram pri oslave svojho výročia svadby. V roku 1992 vykreslila fotografiu z ich svadby v Chicagu: “Šťastné 25. výročie @ barackobamy. O štvrť storočia neskôr ste stále môj najlepší priateľ a najneobvyklejší muž, ktorého poznám.

Šťastné 25. výročie @ barackobama. O štvrť storočia neskôr ste stále môj najlepší priateľ a najviac výnimočný muž, ktorého poznám. Ja ťa.

Príspevok, ktorý zdieľa Michelle Obama (@ michelleobama)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 15 = 24

map