Michelle Williams rastie jej Pixie: Pokúste sa na jej rôzne dĺžky tu

Od chvíle, kedy debutovala Pixie na jar roku 2010, Michelle Williams sa na ňu nepozrel Dawsona-éry účesy – až teraz! Hviezda, ktorá je jednou tretinou nášho obálky v marci, odhalila, že rast vlasov je v súčasnosti na vrchole zoznamu úloh. “Myslím, že som pripravený! Je to na ceste, pomaly ale isto,” povedal Williams E! News, dodávajúc, že ​​medzi fázou bola jediná vec, ktorá ju zastavila. “To je dôvod, prečo som zostal s krátkymi vlasmi tak dlho, že stredná fáza je nesnesiteľná, je to naozaj ťažké pre sebaúctu.” Zatiaľ čo sme nikdy nevideli Williamsove vlákna, ktoré by vyzerali niečo menej ako bezchybné, už vieme, ako každá fáza jej vlasovej transformácie bude vyzerať vďaka nášmu nástroju Hollywood Makeover Tool.

A vy môžete vyskúšať aj fázy vývoja! Stačí nahrať svoj obrázok, aby ste sa pokúsili na mnohých dĺžkach, potom zdieľajte váš človeka na Facebooku, Twitteru a Instagram, aby ste zistili, čo si myslia vaši priatelia. Možno budete v pokušení urobiť zmenu sami! Ak chcete začať, kliknite na tlačidlo nižšie.

VIAC• Nakupujte mestský rozklad unca Makeup Palety! • Pozrite si video: Michelle, Mila a Rachel Talk unca• HSN je unca-Inšpiratívna zbierka Lookbook

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map