Mila Kunis bezchybne prechádza do platinovej blondínskej bomby

Blondínky majú viac zábavy? Musíme sa opýtať Mila Kunis, ktorá sa v utorok prechádzala na platinovú stranu, keď vymenila svoj podpis mahagónovej hrivu za bielený bob.

Kunis premenila vlasy na svoju úlohu v novom filme Spy, ktorý vyskočil ma, a hoci sa môže zdať nekalé, nemalo by byť prekvapením, že To ’70s Show kamenec vyzerá rovnako úžasne na opačnom konci spektra farieb. Na filmovom sade v Berlíne, v Nemecku, nové svetlé tresky herečky doplnili kaskádovitý levanduľový šat, ktorý bol doplnený ostrým čiernym sako.

mila Kunis Blonde
Splash News

Akčný pohyb tiež hviezdne SNL vtipná žena Kate McKinnonová, ktorá tiež urobila dramatickú zmenu farby vlasov, vyhnala jej blonďajšie zámky pre brunetu, aby jej pomohla infiltrovať nepriateľské línie pozdĺž Kunisu, keď zistila, že bývalý priateľ je špión.

SÚVISIACE: Mila Kunis Just Got Haircut of Summer ’17

Bohužiaľ, musíme počkať do budúceho leta vidieť Mila blonďavé ambície (a nové kate gaštanov) na veľkej obrazovke. Spy, ktorý ma vyhubil hojdačky do divadiel 6. júla 2018.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − 58 =

map