Mila Kunis opätovne prehodnocuje štýl čiernej a bielej pruhovanej matky, zatiaľ čo v L.A.

Mila Kunis získala svoje pruhy (a potom niektoré) s jej posledným tehotenstvom. V stredu kráľovná bezstarostného materinského štýlu odišla, aby v Los Angeles viedla pochôdzky, zatiaľ čo hojdajúci známy vzhľad: čierne a biele pruhy.

33-ročná, ktorá je tehotná s jej druhým dieťaťom so svojím manželom Ashtonom Kutcherom, obliekla čierne a biele pruhované midi šaty, ktoré objalo jej rastúce dieťa na všetkých správnych miestach. Dlhý rukáv Henley šaty predstavoval výstrih výstrih a koleno dĺžka lem a Kunis accessorized kus s jemným náhrdelníkom a pár klasickej zelenej a bielej adidas tenisky.

Bad Moms hviezda a matka v reálnom živote, na 1-ročnú dcéru Wyattová, vyzerala svieža tvárou na príležitostné výlety a nechala jej vlnité hnedé pramene nadol a mierne roztrhané.

Späť v júli, Kunis hovoril otvorene o jej druhom tehotenstve Zábava Tonight pri a Bad Moms screening. “Zabudol som, ako ďaleko som bol dnes.Myslím, že s prvým, ste tak pobúrený s počiatočnou skúsenosťou, že som neustále kontroluje app,” Aké veľkosti ovocia je dieťa? Je to veľkosť hrozna alebo avokádo? “, povedala. “Teraz som rád,” Počkaj, ako ďaleko som? Ja som zaneprázdnený za druhým a pracujem na plný úväzok. “

FOTKY: Chic Maternity Style Mila Kunis

Drž sa dobrej práce, Mila!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

76 + = 77

map