Milena Cyrusovej mamičky odhaľuje tajomstvo za novonarodené šťastie piesní

Nie je žiadnym tajomstvom, že Miley Cyrus v okolí “Malibu” je vzdialená kilometre od svojho stlačenia, Bangerz osobnosť, ktorú vyľudnila len pred štyrmi rokmi. A hviezda máma, Trish a sestra, Brandi, majú nejaké nápady na novonarodené šťastie skladateľky.

Pri propagácii nových sérií Bravo párov Cyrus Vs. Cyrus: Design a dobytie v rozhovore pre E! správy, Brandi odhalil, že bývalé priority spoločnosti Disney alum sa v posledných rokoch dramaticky zmenili. “Niečo, čo skutočne rešpektujem o Miley je, že naozaj vie, čo je dôležité a čo je naozaj dôležité,” povedala. “A to neznamená prepracovanie samého seba a už viac rokov na turné.”

Pokiaľ ide o “to, čo má na starosti” mladý hviezda, Brandi citoval “Wrecking Ball” hitmaker zameranie na rodinu, snúbenec, Liam Hemsworth, a “robiť hudbu, ktorú naozaj miluje” s spokojnosťou. “Myslím, že to je niečo, čo prichádza s vekom, keď si to uvedomíte a ona je tam a preto si myslím, že je tak šťastná,” povedala.

VIDEO: 10 krát Miley Cyrus a Liam Hemsworth dokázala, že láska je skutočná 

Mileyova mama, Tishová, sa taktiež zapojila a priznala, že “nemôže byť viac posadnutá” svojou dcérskou austrálskou bábkou a teší sa, že sleduje, ako sa jej dcéra hudba vyvíja v priebehu rokov. “Myslím, že Miley je taká skutočná a každá fáze, v ktorej ju vidíš, je skutočne štádiom jej života, v ktorom je,” povedala na tlačovej besede. “Je na takom skvelom mieste, tak šťastná a myslím, že hudba naozaj odráža to.”

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: Ako váš priateľ priateľ, Liam Hemsworth bol pre Miley’s Tear-Jerking Performance

Ak je zasnúbená balada “Malibu” čokoľvek, sme viac vzrušený než kedykoľvek predtým, aby sme mohli vziať do úvahy nový zvuk popovej hviezdy v jej nadchádzajúcom albume.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 2 =

map