Miléniová cesta, ako sa zbaviť nožničiek

Pre našich 23. výročie Best Beauty Buys sme sa zaoberali vedúcimi dermatológmi, výtvarnými umelcami, kaderníkmi a manikérmi, aby sme zistili, ktoré výrobky nemôžu dostať. Hlasy sú v: budete chcieť vyčistiť polici pre týchto 165 kozmetických meničov.

Dermatológ neviem, ale po vykonaní pozorovacej štúdie o mojich kolegoviach tisíciletí som si uvedomil, že mnohí z nás (vrátane mňa) už majú začiatky jemných línií okolo našich očí – nepochybne z mžiku na našich informačných kanáloch Instagram takmer 24 hodín denne.

SÚVISIACE: Tieto krásy Gadgets doslova zmenil moju tvár

Našťastie existuje nová technológia na boj s účinkami technológie. DrDennis Gross SpectraLite EyeCare Pro LED zariadenie ($ 159; sephora.com) je pripravené urobiť očné krémy zastarané.

Zariadenie je v podstate vyčerpaná dvojica okuliarov. Vstavané LED svietidlá, ktoré sú umiestnené v hornej a bočnej časti, sú kalibrované na konkrétne spektrum, ktoré dokázalo, že zvyšuje kolagén, a preto zmäkčuje jemné linky a vrásky. Ak to všetko znie trochu woo-woo, uistite sa, že je to FDA vyčistené.

SÚVISIACE: 9 Starostlivosť o krásu produktov, ktoré prinášajú okamžité výsledky

To je na mysli, nosím toho malého chlapca tri minúty každý večer asi štyri týždne, a prisahám, že moje vrany nohy už vyzerajú menej výrazne. Ale tam, kde som naozaj videl, je rozdiel medzi mojím obočím, kde sa začali tvoriť tie otravné “jedenásť” riadky. 

A to, dámy a páni, je dôvod, prečo tento nástroj získal domov najvyššiu cenu v roku 2018 Best Beauty Buys Awards.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map