Miley Cyrus je najnovšie Street Style príslušenstvo? Bunny Uši

Dvojitý zajačik, dvojnásobná zábava sa javí ako nové motto Miley Cyrusovej. Hviezda včera zasiahla chodník v Los Angeles, kde bola spozorovaná, že nemá nikoho, ale dva kusy s králičou tematikou – ružové a biele umlčané uši spolu s viacfarebnou košeľou zakrytou zajačikom. Cyrus ju dokončil zajac-zdobenie vzhľad s cutoff denim šortky a roztomilé ružové tenisky Nike.

Speváčka si oblečila oblečenie, keď sa vydala na nahrávku Jimmy Kimmel Live!, a zdieľať fotografiu na svojom účte Instagram v rovnakom získavaní.

#jimmykimmel #vma ����������

Fotografie zverejnená Miley Cyrus (@mileycyrus) na

Cyrus bola na show, aby podporila svoj koncert ako hostiteľ nedeľných MTV Video Music Awards, a je bezpečné povedať, že tento vzhľad nás počíta s dňami až do vyznamenania. Okrem jazdenia tajné ako faux reportér v veselom segmente, spevák potom oblečený zrkadlové dúhové plášť s srdce-tvarované pasties pre svoj štúdiový vzhľad. Máme pocit, že tieto farebné komplety sú len preplneným pohľadom na to, čo príde na víkendové VMA.

VIDEO: Sledujte Miley Cyrus Trik ľudí ako reportér Undercover

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 67 = 71

map