Miley Cyrus mala najdrahšiu správu o narodeninách pre Liama ​​Hemswortha

Títo dvaja môžu robiť aj tých najpoddajnějších ľudí, ktorí veria v lásku! Dnes je 28. narodeniny Liamu Hemswortha a jeho dlhoročný partner v oblasti kriminality, Miley Cyrus, mal super sladkú správu pre narodeniny.

Hemsworth a Cyrus sa začali datovať späť v roku 2009, keď sa stretol na sade Posledná pieseň. Hoci mali za posledných deväť rokov niekoľko hrubých škvŕn, zdá sa, že pár je silnejší ako kedykoľvek predtým – sú šťastne zaangažovaní a dúfajme, že plánujú svadbu!

Na počesť 28. narodenín svojho bábäta, malibuová pieseň poslala na Instagram rozkošnú kolekciu obrázkov, zdobených množstvom nálepiek na narodeniny. Obrázky sú vybavené ňou a Hemswortdom – sú to pekný pár!

Pod kolážou napísala: “Najšťastnejšie narodeniny môjho najlepšieho priateľa na celej planéte! Milujem ťa!”

Najšťastnejšie narodeniny môjho najlepšieho priateľa na celej planéte! I ❤️ u!

Príspevok zdieľaný Miley Cyrus (@mileycyrus)

Cyrus a Hemsworth v súčasnosti trávia trochu času Down Under, navštevujú svojich rodičov v Austrálii v štáte Queensland. Včera boli videli, že držia za ruky, keď opustili miesto na obed a vyzerali úplne zamilovaní!

Počas obeda s klanom Hemsworth bol narodeninový chlapec zaobchádzaný s pomerne netradičným dortom. Hladné hry herec zdieľal zábavný obrázok vegetariánskej pizze, ktorá obsahovala narodeninové sviečky! Napísal pod obrazom, že ide o “perfektné narodeniny … mínus moje daddy vlasy prsty diggin v mojej pizze.”

Perfektné narodeniny … mínus moje táty chlpaté prsty diggin v mojej pizze. Vďaka za to, že bday želá všetkým.

Príspevok, ktorý zdieľa Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

Vyzerá to, že Hemsworth mal narodeniny plné rodiny, dobrého jedla a veľa lásky – o čo by si mohol žiadať?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 43 = 51

map