Miley Cyrus otec Billy Ray práve odhalil, že pôjde o novú hudbu čoskoro

Billy Ray Cyrus by mohol mať prípad voľných rúk, pokiaľ ide o jeho dcéru Miley Cyrus.

Prípadová vec: Bývalá country hviezda odhalila v utorok, že Miley má v dielach novú hudbu … a ešte sa o tom fanúšikom nedostala. “Vyzerá to, že je čas na rock n roll @MileyCyrus #happy Excited počuť viac nových materiálov !!!!! Zmeňte to voľné!”, Billy Ray tweeted v utorok, spolu s fotografiou Miley hľadá veľmi rozdielny.

V tom momente, ktorý sa zdá byť z novej fotografickej strieľačky, Miley nosí jemné, mäkké ružové šaty, hodí ruky hore a nechá vietor fúkať vlasy – čo je dlhé s ombré končí.

Billyho polo-oznámenie prichádza po tom, čo tweeted fotografie z nej na sebe bielych šatách, čo vyvolalo povesti, že sa vydala za svojho snúbenca Liam Hemsworth.

Potom, čo sa internet dostal do výbuchu, Billy sa neskôr vrátil a nastavil záznam rovno a zmenil titulok na fotografii, aby si prečítal: “Whoa, neskartujte zbraň. miluj @MileyCyrus rovnako ako ja #happy. “

NOVINKY: Billy Ray Cyrus nastaví záznam rovno na Miley Cyrus Svadobné povesti

WATCH: 10 krát Miley Cyrus a Liam Hemsworth boli najdrahší pár

 

Bývalá krajinná hviezda je ako akýkoľvek hrdý otec. Ujasňuje, že je zakorenený pre Mileyino šťastie a prekvitá jej úspech, takže je ťažké ho obviňovať, že o tom príliš často hovorí.

Medzitým Billy získal fanúšikov – a nás – naozaj nadšení, aby zistili, čo bude ďalším hudebným projektom Miley. Keď klesne šiesty album, bude nasledovať prekvapivé vydanie svojho posledného projektu –Miley Cyrus a jej mŕtva Petz-ktorá debutovala v roku 2015. Pokiaľ ide o to, kam smeruje s najnovším hudobným projektom, budeme musieť len čakať a vidieť.

Achy prestávka srdca crooner sa podarilo udržať túto časť pod zábaly.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

36 − = 29

map