Millie Bobby Brown je v tejto novej konverzačnej reklame taká nepríjemná

Ak ste študent a čítate toto, nenávidím to prelomiť s vami, ale sem je tu aj školská sezóna. Rozlúčte sa s vašou voľno a pozdravte sa s hodinami stráviť pred rozsiahlou skúškou.

Kto iný zažíva pre-homeroom scars? Millie Bobby Brown. 13-ročný Cudzie veci hviezda je áno, študentka a dala nám pohľad na to, ako sa cíti vrátiť do školy v novej reklame pre Converse. S názvom “prvý deň sa cíti”, klip má Bobby Brown robiť sériu šialený AF predstavuje, ako ona kroky v triede a označuje jej územie.

Prirodzene, ona preukazuje pôsobivý a veselý rozsah emócií. “Deň jeden môže byť nepredvídateľný,” hovorí, pokračuje kopať nohami – vyzdobená v topánkach Chuck Taylor All Star Velvet Top (65 dolárov, converse.com) – na svojom stole, hodiť oči a ukázať nám to ako obťažuje, že môže dostať. V konečnom dôsledku je teenagerka pripravená a pripravená pozdraviť nový rok strávený s jej knihami. “Prvý deň sa cíti. Prineste to, “hovorí.

SPOJENÉ: Dressed Like Kendall Jenner za týždeň (Fanny Pack a všetci)

Na Instagram, ľudia v Converse tiež šľahal jej video do vtipné memes, pretože to je 2017 a to je to, čo ľudia robia.

Keď práve … nemôžete … dokonca … aspoň ste v novom páre Chucky. (cc: @milliebobbybrown) #FirstDayFeels #ForeverChuck

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Converse (@converse) dňa

Vyrovnijte si tento rok Chuck Taylor Velvet. Pozrite sa na stránku Converse.com. (cc: @milliebobbybrown) #FirstDayFeels #ForeverChuck

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Converse (@converse) dňa

�� (cc: @milliebobbybrown) #ForeverChuck #FirstDayFeels

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Converse (@converse) dňa

NOVINKY: Nový účet Twitter Millie Bobby Brown je 100% pozitívny

Pozrite si plnú reklamu vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 33 = 36

map