Millie Bobby Brown necháva Twitter po tom, ako sa stane homofóbnym memom

Je niečo, čo Melania Trump môže pomôcť Millie Bobby Brown??

Vysvetlite nám spojenie. Prvá dáma nedávno predstavila svoju kampaň “Be najlepšia” proti kyberšikaniu (toľko zosmiešnených) a práve tento týždeň 14-ročný Cudzie veci hviezda sa stala obeťou obťažovania sociálnych médií. 

Melania vtiahne stranou, čo sa stalo s dospievajúcou herečkou nie je nič, na čo sa smiať. Brown odstránila svoj účet v službe Twitter po tom, čo skupina online trollov fotografií odobrala obrazy z nej do homofóbneho memu. Ako sa to stalo? Minulý rok zasiahla červený koberec s kolíkmi na podporu združenia amerických občianskych slobôd (ACLU) a gay a lesbickej aliancie proti ohováraniu (GLAAD), pohybu, ktorú nepáčili homofóbni používatelia sociálnych médií.

2017 MTV Movie And TV Awards - Press Room
Jason LaVeris / Getty Images

Podľa Obal, hashtag #TakeDownMillieBobbyBrown sa začal vyrovnávať vlani v novembri, avšak v poslednom mesiaci tento mesiac vyčerpávajúcim časom vyzdvihol pondelok. Bolo navrhnuté, že bol skutočne vzkriesený “gaymi” ako satirický vtip. 

Zdá sa, že to je prípad za určitých okolností, keď používatelia Twitteru zdieľali fikcie “#TakeDownMillieBobbyBrown”, v ktorých sa podrobne opisuje, ako ich herečka “rozbila”. Iní majú fotograficky nakrájané obrázky Brown s homofóbnymi hanobami, ktoré vyzerajú ako titulok Snapchat. Je zrejmé, že vtip sa nepodaril pristáť a mnoho obrázkov a príbehov bolo kooptovaných používateľmi, ktorí sú vlastne homofóbne.

SÚVISIACE: Vykonal Pete Davidson Ex Just Shade Jeho angažovanosť Ariana Grande?

Napriek tomu, že odstránila svoj hlavný účet (@milliebbrown), Brown stále má účet @MillieStopsHate, ale od decembra 2017 ho nevedie. “Chcem, aby tento účet zdieľa lásku a pozitívnosť. Zastavme šikanovanie, “píše sa na biologickom účte tohto účtu. V stredu zdieľala príbeh Instagram selfie s titulkom “Len dobré vibrácie”.

Bez ohľadu na kontext memu, jemné hanobenie teenagerovej postavy je dosť hrubé. Dúfame, že trolls skončí v Upside Down.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 5

map